Fabia s novým designem

Nový exteriér vozu ŠKODA FABIA charakterizují kompaktní rozměry, výrazné linie a dynamický design. Díky přepracované přední části, zadní části vozu a nabídce nových kol z lehké slitiny působí tento malý vůz nyní dynamičtějším dojmem. Na přání je přepracovaný vůz ŠKODA FABIA nově k dispozici také s LED předními světlomety a LED zadními skupinovými svítilnami. O svěží a elegantní dojem se postará velký výběr potahových látek a dekoračních lišt. Vzhled interiéru podtrhují také nový design sdruženého panelu přístrojů a odkládací schránka ve středové konzoli s osvětlením.

O elegantní vzhled se starají jemně tvarovaný přední nárazník a vertikální lamely masky chladiče. Světlomety jsou nyní k dispozici na přání s LED prvky a obsahují krystalické prvky, typické pro značku ŠKODA. Přepracovány byly i mlhové světlomety, které podtrhují vyspělejší charakter přídě.

LED zadní skupinové svítilny a nová kola z lehké slitiny
LED zadní skupinové svítilny vozu ŠKODA FABIA ještě více zvýrazňují tvar písmene C, typický pro značku ŠKODA. Elegantní vzhled také umocňuje přepracovaný zadní nárazník s integrovanými odrazkami. Rozšířena je i nabídka na přání dodávaných kol z lehké slitiny. Nově je vůz ŠKODA FABIA s karoserií hatchback k dispozici i s 18“ koly z lehké slitiny „Vega“. Exteriér vozu lze také individuálně přizpůsobit pomocí Colour Conceptu. Střecha, sloupky, vnější zpětná zrcátka a na přání dostupná 16“ kola z lehké slitiny „Vigo“ mohou být v karosářské verzi hatchback volitelně v černé, bílé nebo stříbrné barvě.

Moderní, kvalitní a funkční interiér díky novým prvkům
Interiér modelu ŠKODA FABIA se vyznačuje kvalitním zpracováním a funkčností. Výbavové stupně Active, Ambition a Style i varianta MONTE CARLO nabízí mnoho možností individualizace interiéru. Dále je také na přání k dispozici řada dodatečných prvků výbavy. O svěží interiér se starají dvoubarevné vzory potahových látek na sedadlech a kontrastní švy v loketních opěrkách dveří. Ve výbavovém stupni Style je nyní k dispozici čalounění sedadel v kombinaci materiálu Suedia a látkového potahu. Na přání dostupná sportovní sedadla, která jsou také potažena materiálem Suedia a látkovým potahem, zdobí červený kontrastní šev.

Palubní deska s novými dekoračními lištami a novým designem sdruženého panelu přístrojů
Nabídka dekoračních list pro palubní desku je nyní větší a sdružený panel přístrojů podtrhuje nový design kruhových přístrojů a displejů, které jsou nyní lépe čitelné. Vylepšené je i elektrické ovládání oken. Stisknutím tlačítka je nyní možné zcela stáhnout a zavřít boční okna. Po překonání mírného odporu při stlačení ovládacího tlačítka se okna zcela otevírají a zavírají, aniž by musel cestující dále držet tlačítko.

Lifestylová varianta ŠKODA FABIA MONTE CARLO se sportovním nádechem
Sportovní nádech lifestylové varianty ŠKODA FABIA MONTE CARLO zdůrazňují nově zpracovaný přední spoiler a černý střešní spoiler. Dynamický vzhled vozu ŠKODA FABIA MONTE CARLO podtrhují i sportovní sedadla, která jsou potažena kůží s karbonovým vzhledem v barevném provedení červené a saténové černé barvy, kterou zdobí bílé kontrastní švy. Plastické proužky integrované v potahu sedadel jsou v modelové řadě FABIA použity poprvé a vytváří mimořádné optické akcenty. Obložení stropu, A sloupků a středové konzole je v černém provedení. Interiér vozu ŠKODA FABIA MONTE CARLO charakterizují také dekorační lišta v dekoru Carbon a červené kontrastní švy ve výplni dveří a loketní opěrce.

Vůz ŠKODA FABIA je díky dynamickým jízdním vlastnostem a mnohostranně využitelnému interiéru skvěle připraven na všechny úkoly. Krátké převisy karoserie zajišťují bezproblémové vyhledání parkovacího místa v centru města. Navzdory kompaktní vnější délce 3 997 mm (ve verzi hatchback) a 4 262 mm v případě modelu ŠKODA FABIA COMBI nabízí modelová řada FABIA prostorný interiér.

Velkorysý prostor pro pět cestujících
Velkorysá nabídka prostoru až pro pět cestujících dává jasně najevo, že ŠKODA FABIA je i v interiéru opravdovým vozem značky ŠKODA. Délka interiéru činí 1 674 mm, prostor ve výšce loktů vpředu činí 1 401 mm a vzadu 1 386 mm. Do předních dveří lze umístit lahve o objemu až 1,5 l, výplně zadních dveří nabízí místo pro lahve o objemu 0,5 l.

Jeden z největších zavazadlových prostorů v segmentu malých vozů
Interiér vozu ŠKODA FABIA je velmi variabilní i díky velkoryse prostornému zavazadlovému prostoru. Karosářská verze hatchback nabízí základní objem zavazadlového prostoru 330 l. Sklopením zadních sedadel v poměru 40:60 lze jeho objem rozšířit až na 1 150 l. Šířka ložné plochy 960 mm umožňuje snadné nakládání předmětů. Model ŠKODA FABIA tak nabízí jeden z největších zavazadlových prostorů ve svém segmentu.

Model ŠKODA FABIA COMBI nabízí ještě prostornější zavazadlový prostor o objemu od 530 do 1 395 l. Díky vysoce otevíratelným pátým dveřím, nízké nákladové hraně a šířce ložné plochy 960 mm lze bez problému uložit i rozměrné předměty.

Přepracovaný vůz ŠKODA FABIA nabízí rozsáhlou škálu prvků aktivní a pasivní bezpečnosti.

Součástí standardní výbavy jsou mimo jiné elektronická kontrola stability ESC s ABS, MSR, ASR, EDS, HBA, multikolizní brzda, elektronická uzávěrka diferenciálu XDS, příprava pro dvě dětské sedačky s bezpečnostními úchyty Isofix na zadních sedadlech, kontrola tlaku v pneumatikách a šest airbagů. Na přání jsou k dispozici adaptivní tempomat ACC, couvací kamera, parkovací senzory, Front Assist s integrovanou funkcí nouzové brzdy City, rozpoznávání únavy řidiče Driver Alert, Easy Light Assist, Light and Rain Assist, Auto Light Assist, Blind Spot Detect, Rear Traffic Alert low, omezovač rychlosti a asistent rozjezdu do kopce Hill Hold Control.

Blind Spot Detect

Na přání dodávaný Blind Spot Detect zvyšuje bezpečnost při jízdě na víceproudých dálnicích a při předjíždění. Radarové senzory monitorují dění za vozem a vedle něj. LED kontrolka ve vnějším zpětném zrcátku varuje před vozidly, které se rychle blíží zezadu nebo se již nachází v mrtvém úhlu.

Rear Traffic Alert (low)

Systém Rear Traffic Alert využívá zadní radarové senzory ke sledování prostoru za vozidlem při vyjíždění z parkovacího místa nebo z vjezdů. Varovný tón a kontrolka na palubním displeji upozorňují na nebezpečí kolize.

Asistent dálkových světel Auto Light Assist

Auto Light Assist snižuje nebezpečí oslnění ostatních řidičů při jízdě v noci. Jakmile přední kamera vozu zaznamená protijedoucí vozidla nebo vozidla jedoucí před ním, přepne systém dálková světla automaticky na potkávací. Auto Light Assist je k dispozici také pro halogenové světlomety.

LED světlomety s funkcí AFS


K výbavě na přání dodávaných LED světlometů, které budou poprvé k dispozici pro vůz ŠKODA FABIA, patří i funkce AFS (adaptivní přední světlomety). Adaptivní přední světlomety regulují světlomety dle aktuální dopravní situace tak, aby měl řidič ve městě, na okresní silnici, na dálnici nebo při špatné viditelnosti vždy optimální osvětlení vozovky.

Infotainment a konektivita: Propojení vozu s chytrým telefonem zvyšuje komfort a požitek z jízdy.

Nová ŠKODA FABIA se představuje s ještě větší nabídkou hudebních a infotainment systémů. Kromě hudebního systému Blues jsou k dispozici infotainment systémy Swing, Swing Plus a Amundsen, který je doplněn navigačním systémem. Swing Plus nabízí v porovnání s infotainment systémem Swing navíc Bluetooth konektivitu a rozhraní SmartLink+.

ŠKODA Connect: Více infotainmentu, více podpory řidiči

Rozsáhlé mobilní online služby ŠKODA Connect se dělí na oblast služeb Infotainment Online a Care Connect. Služby Care Connect pomáhají řidiči v mnoha situacích a jsou k dispozici pro infotainment systémy Swing, Swing Plus a Amundsen. Rychlou pomoc přináší na přání dostupný Emergency Call. Tísňové volání se aktivuje automaticky, jakmile zasáhne některý ze zádržných systémů, například airbag. Lze ho spustit i manuálně. Proaktivní servisní služba umožňuje z vozu sjednat termín servisní prohlídky. Infotainment systém Amundsen navíc umožňuje využití služeb Infotainment Online. Novinkou v nabídce vozu ŠKODA FABIA je služba Dopravní informace online, která informuje řidiče v reálném čase o dopravních zácpách a váznoucí dopravě.

Aplikace ŠKODA Connect umožňuje na dálku zjistit, zda jsou okna a dveře vozu zavřená. Také podá informaci o aktuálním počtu najetých kilometrů, o aktuálním stavu paliva v nádrži nebo zbývajícím dojezdu na palivo v nádrži (funkce vzdáleného přístupu k vozu Remote Access). Nová funkce Remote Lock/Unlock umožňuje na dálku vůz zamknout a odemknout. Pomocí aplikace v počítači nebo chytrém telefonu je možné zaslat přímo do infotainment systému cíle cesty.

Pro model FABIA nová funkce Media Command umožňuje nejen cestujícím na zadních sedadlech obsluhovat přehrávání audio nebo video souborů až na dvou tabletech propojených s infotainment systémem Amundsen pomocí aplikace ŠKODA Media Command a Wi-Fi hotspotu.

Široké spektrum funkcí infotainmentu díky rozhraní SmartLink+
Díky moderní technologii SmartLink+ se z vozu ŠKODA FABIA stává všestranný centrální bod infotainment funkcí. SmartLink+ přináší standardy Apple CarPlay, Android Auto, MirrorLink™ a SmartGate. Po připojení vhodného chytrého telefonu a spuštění aplikace je možné využívat velký výběr různých služeb infotainmentu.

Simply Clever: Ještě více praktických prvků určených pro pracovní den a volný čas

Na přání jsou pro cestující na zadních sedadlech vozu ŠKODA FABIA k dispozici dva USB konektory. Cestující tak mohou například nabíjet své chytré telefony a jiné přístroje.Zavazadlový prostor vozu ŠKODA FABIA má nyní oboustranný koberec. Mezi Simply Clever prvky ve voze ŠKODA FABIA COMBI patří i odnímatelná LED kapesní svítilna, její baterie se automaticky nabíjí během jízdy.

Vyzkoušejte nás

ŠKODA prodej nových vozů

Telefon: 234 700 200
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260
F: 224 312 572

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200
M: 602 626 760
F: 224 312 572

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz