Jarní servis pro vozy SEAT

Svěřte se do péče odborníků

Cestování přináší mnoho zážitků. Tak nasedněte do auta, vnímejte sluneční paprsky a těšte se na nová místa a okamžiky. A starosti o váš vůz přenechte nám. Než vyrazíte na cestu, nechte svůj SEAT zkontrolovat a my jej připravíme na nová dobrodružství. V rámci sezónní prohlídky provedeme pečlivou kontrolu technického stavu vašeho vozu a zkontrolujeme jeho nejdůležitější části tak, aby vám nic nekazilo radost.

ORIGINÁLNÍ DÍLY

ORIGINÁL JE VŽDY JEN JEDEN

100% jistota původu je radost

Originální díly SEAT® vám nabízí profesionální a ideální řešení, které na rozdíl od různých náhražek dokonale funguje. Jejich kvalita a vysoká technická úroveň jsou zárukou spolehlivé a bezpečné jízdy. Už žádné kompromisy mezi kvalitou a cenou.

KOMPLETNÍ CENY

SPOLEČNĚ UŠETŘÍTE

Neplatit nic navíc je radost

Kompletní ceny SEAT, to je výhodná nabídka pro majitele starších vozů. Jedná se o ceny vybraných servisních úkonů pro vozidla SEAT starší 5 let a zákazníkem je fyzická osoba. Ceny oprav v našem servisu zahrnují vše. Originální či Economy díly SEAT®, cenu práce mechanika se zvýhodněnou hodinovou sazbou a DPH. Zkuste si i vy spočítat, že návštěva našeho servisu se vám vyplatí. Více informací získáte u našeho servisního poradce

PNEUSERVIS

KAŽDÝ VÝLET VYŽADUJE SPRÁVNÉ OBUTÍ

Pro radost z bezpečného cestování

Zimní pneumatiky vyměníme za letní a provedeme kontrolu stavu právě vyměněných. Postaráme se o jejich servis a také správné uskladnění.

>

STK SERVICE

NEJLEPŠÍ VĚCI JSOU ZADARMO

Správně vyladěný vůz pro vaši radost

Technickou kontrolu a měření emisí dostanete od nás zdarma! Přivezte svůj SEAT do našeho servisu, kde se o něj postarají vyškolení technici. Prověříme stav vašeho vozu a vše potřebné opravíme.

AKČNÍ NABÍDKA

VYCHUTNEJTE SI KAŽDÝ VÝLET

Aby vám cestování dělalo radost

Každý zákazník, který si u autorizovaného partnera SEAT zakoupí a nechá vyměnit sadu originálních stíracích lišt, získá jako bonus 1 litr originálního koncentrátu pro přípravu směsi do ostřikovačů.

FITNESS PLÁN

PRAVIDELNÉ CVIČENÍ ZLEPŠUJE KONDICI

Pro radost z pohybu

Přijďte si k nám pro Fitness plán – knížku plnou slevových poukazů a dopřejte svému vozu profesionální péči za výhodné ceny. Nabídka obsahuje slevy na Originální příslušenství SEAT®, Originální díly SEAT®, Economy díly a servisní úkony. Ušetříte až 20 %.

Více informací naleznete v akčním letáku.

Vyzkoušejte nás

Servis Seat

Telefon: 234 700 260
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200
M: 602 626 760