SUV rodina Volkswagen

T-Roc

První crossover od značky Volkswagen nabízí pohon všech kol, elektricky ovládané páté dveře nebo systém Park Assist.

Více o modelu

T-Cross

Flexibilní SUV, které zanechá nejenom dojem svým výrazným a dynamickým designem, ale přizpůsobí se Vašim přáním. Model, který díky celé řadě designových variant přináší ještě více svobody.

Více o modelu

Tiguan

Moderní technologie a suverénní jízdní vlastnosti další generace oblíbeného SUV z rodiny Volkswagen, splní všechna Vaše očekávání. Ať už si vyberete luxusní linii Highline nebo sportovní R-Line.

Více o modelu

Tiguan Allspace

Jedno auto, mnoho možností. Flexibilní interiér vozu s volitelnou výklopnou třetí řadou sedadel nabízí prostor až pro sedm cestujících i jejich zavazadla. Vaše touhy po dobrodružství tak získávají další rozměr.

Více o modelu

Touareg

Impozantní SUV nové generace, které představuje vrchol nabídky značky Volkswagen. Nový nekompromisní model, který posouvá komfort, zážitky i radost z jízdy do zcela jiné, vyšší dimenze.

Více o modelu

Vyzkoušejte nás

Volkswagen prodej nových vozů

Telefon: 234 700 260
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200