Konektivita Volkswagen

Zpříjemněte si jízdu vaším vozem Volkswagen, díky mobilním službám Volkswagen můžete být v kontaktu se svým vozem a využívat nejrůznější funkce.
K dispozici máte systémy We Connect, Car-Net, We Connect Go, App Connect nebo jejich kombinaci, záleží na modelu vozu.

We Connect / We Connect ID.

Díky trvale nainstalované eSIM kartě je Váš vůz trvale připojen k internetu. Prostřednictvím mobilní aplikace We Connect jste tak ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Streamování médií a internetové rádio, dopravní informace v reálném čase, automatické oznámení nehody nebo detailní nastavení vozu (navigace, asistenti, klimatizace a další) dle vašich preferencí uložených ve vašem cloudovém účtu. Tyto a mnoho dalších funkcí získáváte s We Connect.

Služba We Connect je či bude dostupná ve vozech:
Passat, Arteon, Golf 8 (od modelového roku 2020)
Polo, T-Cross, T-Roc, T-Roc Cabriolet, Touran, Tiguan, Tiguan Allspace (od modelového roku 2021)

Služba We Connect ID./Start je dostupná ve vozech:
ID.3, ID.4, ID.5

Upgrades & In-Car Shop

Pomocí služby Upgrades (dříve We Upgrade) můžete Váš Volkswagen dodatečně vybavit dalšími vybranými funkcemi nebo můžete využít služby In-Car Shop, díky níž zakoupíte dodatečné funkce přímo ve Vašem voze.

Upgrades

Jako zákazník služeb We Connect můžete i po zakoupení vozidla aktivovat vybrané funkce Vašeho vozu Volkswagen - snadno a flexibilně jako tzv. aktualizace Upgrades. Pro modely ID je potřeba mít nainstalovanou verzi ID. Software 3.1 nebo vyšší.

In-Car Shop

Jako zákazník, který využívá We Connect můžete získat a stáhnout si praktické funkce a služby přímo v obchodě In-Car Shop svého systému infotainmentu. Úplně stejně, jak jste zvyklí ve svém smartphonu.

We Connect Fleet

Ulehčete si správu vašeho vozového parku, díky We Connect Fleet bude dodržování termínů údržby, kontrola nákladů na pohonné hmoty a úspora nákladů snadná a pod kontrolou.

Přehled Vašich výhod:

  • Snadná a rychlá správa vozového parku
  • Internetový portál pro správce vozového parku
  • Aplikace We Connect Fleet pro řidiče
  • Optimalizace nákladů na vozový park
  • Minimalizace prostojů
  • Usnadnění dokumentování a správy

Služby We Connect Fleet jsou k dispozici pro celou řadu modelů Volkswagen, které podporují služby We Connect. Zda Vaše modely vozidel podporují služby We Connect, můžete ověřit rychle a snadno pomocí kontroly kompatibility.

Car-Net

Díky systému Car-Net dojedete do cíle rychleji a jednodušeji. Dopravní informace v reálném čase nebo přehled aktuálních cen čerpacích stanic ve vašem okolí, automatické hlášení nehod a volání pro případ poruchy vozu.

Prostřednictvím mobilní aplikace We Connect jste ve spojení se svým vozem 24 hodin denně 7 dní v týdnu.

Systém je dostupný pro vybrané vozy Volkswagen vyrobené od roku 2015.

App Connect

App-Connect - technologie, pomocí které přenesete aplikace svého chytrého telefonu na obrazovku infotainment systému ve vašem vozu.

Prostřednictvím rozhraní App-Connect lze vybrané aplikace a data z Vašeho chytrého mobilního telefonu paralelně zobrazit ve Vašem zorném poli na displeji infotainment systému Vašeho vozu Volkswagen, odkud je lze pohodlně a přehledně ovládat. Lze tak jednoduše přistupovat například k hudbě, zprávám, navigačním mapám nebo audioknihám.

K dispozici pro: Apple CarPlay™, Android Auto™, MirrorLink®

We Charge

Elektromobilita může být snadná a zábavná.

Spusťte aplikaci We Connect ID. a ověřte si polohu nejbližší nabíjecí stanice - můžete hned nabíjet a v závislosti na tarifu We Charge získávat cenové výhody.

  • Vyhledání a využívání tisíců veřejných nabíjecích stanovišť
  • Nabíjení po celé Evropě pouze jednou kartou pro nabíjení
  • Exkluzivní cenové výhody pro síť rychlonabíjecích stanic IONITY

Prostřednictvím služby We Charge se můžete připojit k veřejným nabíjecím stanicím a jako majitel vozu Volkswagen ID. využívat exkluzivní cenové výhody, dokonce i bez stálého měsíčního poplatku. Díky We Charge Free, We Charge Go a We Charge Plus máte k dispozici tři nabíjecí tarify, které byly vytvořeny přesně na míru individuálním potřebám - od řidičů, kteří jezdí jen příležitostně až po ty, kteří jezdí každý den.

Funkce We Charge jsou integrované i do aplikace We Connect ID.

KONTAKT

Auto Podbabská

IČ: 48030325
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Škoda 
T: 234 700 200

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

 

Reklamační řád je k dispozici na provozovně 

Non-stop asistenční služba
M: 603 888 311