Volkswagen Tiguan Allspace

Volkswagen Tiguan Allspace

Nový Volkswagen Tiguan Allspace nabízí dlouhý rozvor, volitelně až 7 sedadel pro cestující a maximální hmotnost připojeného přívěsu až 2,5 tuny. S novým modelem VW Tiguan Allspace se život dostane do prodloužené dimenze. Spolehlivý a bezpečný vůz pro všechny, kteří mají každý den velké plány.

 

Modernizovaný Volkswagen Tiguan Allspace zvolil stylistické změny od výchozího Tiguanu. Jedná se o přepracovanou příď vozu s novými světlomety protaženými do boků karoserie. Světla mohou za příplatek využívat řešení Matrix LED s vykrýváním okolních automobilů proti oslňování řidičů.

Velkou proměnou je také interiér vozu, který se zaměřil na digitalizaci. Bežně je dodávaná třízónová automatická klimatizace, která se nově ovládá prostřednictvím dotyku. To nahradilo tlačítka a kruhové ovladače. Ve vozu jsou také nové multimediální systémy, využívající nejnovější generaci Volkswagen infotainmentu MIB3.

Pro vůz je možný objednat také head-up displej či systém IQ. Drive Travel Assist pro pilotovanou jízdu. Ta kombinuje funkce adaptivního tempomatu a aktivního vedení automobilu v jízdních pruzích na silnici.

Vyzkoušejte nás

Radovan Pipek
Prodej osobních vozů Volkswagen

Mobil: 735 757 563
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně