ŠKODA OCTAVIA RS 245

ŠKODA OCTAVIA RS 245

ŠKODA Octavia RS 245 je přezdívána bez nadsázky jako nejlepší Octavia všech dob. Snoubí v sobě totiž to nejlepší, co vyprodukovaly minulé řady. Má velmi silný motor, se kterým si užijete každou jízdu. Ve městě budete obdivovat úžasné zrychlení během provozu a na dálnici poznáte komfortní rychlost, ale zároveň plynulost pohybu. Poslední přírůstek do rodiny s okřídleným šípem ve znaku poznáte podle černých krytů zrcátek, ale také černého písmene V na charakteristických plaketách umístěných vpředu i vzadu.

Octavia RS 245 vás příjemně překvapí, když se dostanete dovnitř auta. Představte si uhlově černé provedení interiéru všude kolem vás. Hovíte si v pohodlných sportovních sedadlech s výrazným bočním vedením i čalouněním. Jen se stačí dotknout jemné kůže na volantu, otočit klíčkem, zlehka se dotknout ocelových krytů pedálů a jízda může začít.

ŠKODA Octavia RS 2017 je moderní a vyvážený. Navzdory silnému motoru má automobil poměrně nízkou spotřebu kolem šesti litrů na sto kilometrů. Disponuje také asistenčními systémy typickými pro moderní vozy, jako je kontrola mrtvého úhlu, tempomat, aplikace nouzového brzdění nebo možnost propojení s chytrým telefonem. Prakticky založené jedince potěší prostorný kufr.

Zpět na ŠKODA Octavia:

ŠKODA Octavia

 

Dostupné motorizace:

ŠKODA Octavia TSI

 

Vyzkoušejte nás

Tomáš Pašek
Prodej vozů ŠKODA

Telefon: 234 700 212
Mobil: 778 544 413
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej - zachován pouze elektronicky
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně