Volkwagen Touran TSI

Volkwagen Touran TSI

Volkswagen Touran zanechá vždy velký dojem, a to platí v obou případech, ať se díváte na něj nebo z interiéru na okolní svět. Nabízí sedm sedadel, více světla a díky panoramatickému střešnímu oknu i větší výhled. Má kompaktní rozměry, které jsou velmi praktické zvláště při jízdě ve městě a dává dostatek prostoru, a to jak cestujícím, tak i pro zavazadla. Zkrátka komfortní rodinný vůz s chytrou výbavou - individuální navigace, rádia i klimatizace, spojení s vaším mobilním telefonem. Součástí výbavy jsou i sedadla ergoActive a řada asistenčních systémů, které navyšují bezpečnost i pohodlí.

Volkswagen Touran 1.4 TSI je osazen motorem nové generace inovativních benzinových motorů, které jsou dostatečně výkonné a maximálně úsporné. Mají vysoký krouticí moment i při nízkých otáčkách. Motory TSI využívají technologii "downsizing", která je v současnosti nejefektivnější při úsporách paliva. Obsah motoru Volkswagen Touran TSI je 1.2 nebo 1.4 l.

Přijďte si vyzkoušet nový rodinný Volkswagen Touran TSI. Kontaktujte nás ještě dnes.

Zpět na Volkswagen Touran:

Volkswagen Touran

 

Dostupné motorizace:

Volkswagen Touran TDI

Vyzkoušejte nás

Radovan Pipek
Prodej osobních vozů Volkswagen

Mobil: 735 757 563
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

Ke stažení

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej - zachován pouze elektronicky
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně