Beetle Cabriolet

Beetle Cabriolet je zdrojem radosti a štěstí již od roku 1949. I ve své současné moderní podobě následuje odkaz svých předchůdců a dobývá Vaše srdce.

Při otevřené střeše dochází k obzvláště harmonickému propojení vnějšku vozu s jeho interiérem. Barevně sladěné velkoplošné prvky, jako například panely na volantu ve výbavě "Design", jsou důkazem individuálního stylu. Pocit nostalgie vyvolá kruhový sdružený přístroj a typická odkládací přihrádka na palubní desce.

I Beetle Cabriolet dává najevo svůj sportovní charakter. Strmější klon předního okna a plošší kontura siluety střechy stále připomíná klasiku předchozího modelu. Jeho sportovní temperament zdůrazňuje zadní spoiler. Rovněž trojdílné sklady střechy ve tvaru písmene "K" jsou projevem tradice, která je však nyní doplněna technickým mistrovstvím - střecha, i přes své velké rozpětí, je překvapivě malá. Vtipným detailem je možnost volby nápisu na zadním víku zavazadlového prostoru. Ať se však rozhodnete pro nápis "Beetle" nebo "Volkswagen", zasloužený punc ušlechtilosti si sebou nese každý Beetle Cabriolet.

Na entuziasmu pro jízdu s otevřenou střechou se nic nezměnilo. Na pohonu již však ano. Beetle Cabriolet je totiž ve srovnání s předchozími modely vybaven značně modernizovanou technologií pohonu. Nové TSI a TDI motory se vyznačují optimalizovanou spotřebou a vysokým výkonem, volitelně je k dispozici také inovativní převodovka s dvojitou spojkou DSG. A jestliže ještě někdo stále pochybuje o sportovní povaze tohoto vozu, přesvědčí ho snad silný, přeplňovaný motor s výkonem 147 kW (200 k).

Dokonce i slunce donutí k úsměvu.

Ceník

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej - zachován pouze elektronicky
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200