Jarní servis SEAT

Užijte si jaro naplno a starosti se svým vozem hoďte za hlavu. Spolehněte se na naše odborníky, jarní servisní prohlídka již za 199 Kč, dezinfekce a čistění klimatizace za 700 Kč. Naši vyškolení profesionálové provedou důslednou prohlídku vozidla, seznámí Vás s aktuálními akcemi, provedou Vás světem originálního příslušenství a poradí jak například získat technickou kontrolu na STK zdarma.

Nabídka platí do 30. 6. 2020

SEAT STK SERVICE

Pravou radost z jízdy ve vašem voze SEAT poznáte pouze tehdy, pokud vše funguje tak jak má. Jedině pak se můžete za volantem uvolnit a oddat se požitku z řízení vašeho vozu. Chceme se postarat, aby vám tyto příjemné pocity vydržely co nejdéle, a proto jsme pro vás připravili nabídku technické kontroly a měření emisí zdarma.

FITNESS PLÁN

Aby byl váš vůz v plavkové formě, přijďte si k nám pro Fitness plán – knížku plnou slevových poukazů a dopřejte mu profesionální péči za výhodné ceny. Nabídka obsahuje slevy na Originální příslušenství SEAT®, Originální díly SEAT®, Economy díly a servisní úkony. Ušetříte až 20 %.

KOMPLETNÍ CENY

Kompletní ceny SEAT, to je výhodná nabídka pro majitele starších vozů. Jedná se o ceny vybraných servisních úkonů pro vozidla SEAT starší 5 let a zákazníkem je fyzická osoba. Ceny oprav v našem servisu zahrnují vše. Originální či Economy díly SEAT®, cenu práce mechanika se zvýhodněnou hodinovou sazbou a DPH. Zkuste si i vy spočítat, že návštěva našeho servisu se Vám vyplatí. Více informací získáte u našeho servisního poradce a na www.kompletniceny.seat.cz.

SEZÓNNÍ NABÍDKA

Stírátka s bonusem

Každý zákazník, který si u nás zakoupí a nechá vyměnit sadu originálních stíracích lišt, získá jako bonus 1 litr originálního koncentrátu pro přípravu směsi do ostřikovačů zdarma.

Vyzkoušejte nás

Servis Seat

Telefon: 234 700 260
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 18:00
So:         Zavřeno

Prodej
Po - Pá: Zavřeno
So:         Zavřeno

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200