Jarní servisní nabídka Volkswagen

Užijte si jaro naplno a starosti se svým vozem hoďte za hlavu. Navštivte náš autorizovaný servis Volkswagen, kde se o Váš vůz dokonale postaráme a připravíme ho perfektně na celou sezonu. Naši vyškolení profesionálové provedou důslednou prohlídku vozidla, seznámí Vás s aktuálními akcemi, provedou Vás světem originálního příslušenství a poradí, jak například získat technickou kontrolu na STK zdarma. Přivítejte jaro společně s námi a využijte naši aktuální nabídku letních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí, výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen, jarní servisní prohlídku Vašeho vozu dezinfekce a čištění klimatizace za 700 Kč a širokou nabídku Originálního příslušenství Volkswagen.

Nabídka platí od 21. 3. do 30. 6. 2020.

Jarní servisní prohlídka

V rámci jarní servisní prohlídky provedeme pečlivou kontrolu technického stavu Vašeho vozu a zkontrolujeme:

 • brzdovou soustavu
 • výfukový systém
 • kola a pneumatiky
 • stěrače a ostřikovače
 • stav baterie
 • plochý / drážkový řemen
 • klimatizaci a topení
 • provozní kapaliny
 • chladicí systém
 • světla včetně správného nastavení

Pneuservis

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s PneuGarancí pro Váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, ošetření a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik. Volkswagen Pneuservis je All inclusive služba pro Vás.

 • Prodej

U nás máte jistotu, že dostanete optimální pneumatiky pro model Vašeho vozu. Můžete si vybrat z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik a originálních kompletních kol.

 • Servis a uskladnění

Volkswagen Pneuservis přirozeně také znamená vyvážení, montáž, ošetření a uskladnění zimních, resp. letních pneumatik a kompletních kol za příznivou cenu.

 • Ekologie

Pro majitele vozů Volkswagen poskytujeme zdarma zpětný odběr použitých pneumatik.

Poukaz na služby pneuservisu Volkswagen

Využijte poukaz na montáž, uskladnění, nebo nákup pneumatik či kompletních kol. Podmínkou je zakoupení čtyř kusů nových pneumatik, nebo sady kompletních kol.

Volkswagen PneuGarance

Pokud si zakoupíte alespoň jednu novou pneumatiku nebo originální kompletní kolo v autorizovaném servisu Volkswagen, automaticky získáte bezplatně Volkswagen PneuGaranci – tříletou záruku na její poškození a výrobní vady.

AirStop

Nabízíme také pneumatiky s technologií AirStop – se speciální uzavírací hmotou uvnitř pneumatiky, která obalí cizí tělesa o průměru do 5 mm hned při vpichu, utěsní propíchnutý kanál a umožní tak dojezd až do servisu.

Plus plán

Plus plán je knížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen a Originálního příslušenství Volkswagen pro osobní i užitkové vozy. S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé finanční prostředky.

Knížka je pro Vás připravena k vyzvednutí v našem autorizovaném servisu Volkswagen.

Volkswagen STK Service.

Prevence je vždy lepší než později řešit nepříjemné následky. To platí nejen pro Vaše zdraví, ale také pro Váš vůz. A nejlepší preventivní prohlídka je samozřejmě u skutečných odborníků. Jen v autorizovaných servisech Volkswagen se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou. Náš odborný servis je navíc spojen se zajištěním známky z technické kontroly a emisí zdarma.

Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.

Nemusíte řešit nepříjemné formality a ušetříme Vám čas, který můžete věnovat sobě a svým blízkým.

Kompletní ceny Volkswagen

Výhodná nabídka servisních úkonů pro majitele vozů starších 5 let, kdy zákazníkem je fyzická osoba. Ceny úkonů zahrnují jak cenu materiálu, tak času i práce mechanika za zvýhodněnou hodinovou sazbu. Profesionální servis, vysoká kvalita originálních dílů, příznivá cena - to vše pro Váš vůz Volkswagen. Přijďte se přesvědčit i Vy, že návštěva autorizovaného servisu Volkswagen se Vám vyplatí.

Výměna brzdových destiček a kotoučů vpředu

Golf VII 1.2 TSI 77kW, r. v. 2013 | 7 000 Kč

Výměna brzdových destiček a kotoučů vzadu

Golf VII 1.2 TSI 77kW, r. v. 2013 | 7 300 Kč

Výměna brzdové kapaliny

Golf VII 1.2 TSI 77kW, r. v. 2013 | 1 000 Kč

Uvedená cena zahrnuje úkony předepsané výrobcem pro výměnu brzdové kapaliny a brzdovou kapalinu.

Originální stěrače Volkswagen

Originální stěrače Volkswagen - bez šmouh a bez skřípání. Mají moderní konstrukci, velmi tichý chod a dokonale fungují.

Nyní k originální sadě stěračů získáte jako bonus 1 litr koncentrátu originální letní kapaliny do ostřikovačů!

Originální příslušenství Volkswagen

Každý produkt ze sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen® byl vyvinut současně s vozidlem, prošel přísnými bezpečnostními zkouškami a je vyroben z kvalitních materiálů nejmodernějšími technologickými procesy.

Dynamické středové kryty kol

Logo zůstává ve vodorovné poloze i při otáčení kola. Sada 4 ks.

3 050 Kč

Držák na jízdní kolo

Nosič jízdních kol z Originálního příslušenství Volkswagen® pro přepravu jízdních kol na střeše vozidla upoutává svým držákem rámu a kolejnicí na kolo v jedinečném designu. Inovativní otočný knoflík pro omezení krouticího momentu kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno.

3 670 Kč

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Compact III

Pro přepravu 3 jízdních kol, včetně elektrokol. Sklopný a velmi kompaktní. Obsahem balení je i praktická transportní taška. Max. nosnost: 54 kg. K dostání také ve variantě pro 2 kola.

18 420 Kč

Vyzkoušejte nás

Servis Volkswagen

Telefon: 234 700 243
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200