Moje cesta - Volkswagen GO!

Nejlepší místo řidiče

Spolehlivá převodovka DSG. Odkládací přihrádky různých velikostí, aby jste měli stále po ruce to co potřebujete. Možnost propojení s mobilním telefonem a přístup k informacím o dopravě. To a mnohem více.

Úsporné motory TSI

Motory s klidným chodem a přitom silným výkonem. Každý motor je vybavený BlueMotion technologií a splňuje emisní normu Euro 6. Pokud budete chtít dále šetřit náklady, je tu i možnost úpravy vozu, na stlačený zemní plyn.

Bezpečnost

Parkovací systémy, mezikolní brzda, airbagy nejen pro řidiče a spolujezdce, al i boční a hlavové airbagy. To jsou jen některé z mnoha chytrých pomocníků, které se starají o vaší bezpečí.

Spolehlivost

Caddy je parťák, který vás v tom nenechá. Nejde jen o motor a bezpečnostní opatření. Adaptivní tempomat, ABS a inovativní brzdový systém MCB, to jsou nástroje, díky kterým se na Caddy můžete vždy spolehnout.

Nejlepší místo řidiče

Pokud vás čeká náročná práce, proč si jí nezpříjemnit. Moderní infotainment, topení a klimatizace, sluneční clony, odkládací přihrádky, světlo na čtení, i osvětlení přístrojové desky. Na pohodlí záleží totiž i ve voze.

Úsporné motory TDI

Motory TDI mají mimořádně nízkou spotřebu, ale výkon jim rozhodně nechybí. Sedmistupňová převodovka DSG i pohon všech čtyř kol 4MOTION, to jsou věci, které z Transportera dělají vůz, o který se dá opřít.

Bezpečnost

Asistenční systémy dovedou rozpoznat vaši únavu a upozornit vás na to, že přejíždíte z pruhu do pruhu. Dovedou předvídat riziko srážky. Airbagy jsou pochopitelně samozřejmostí.

Spolehlivost a robustnost

Vozy Transporter jsou proslulé svou spolehlivostí. Díky robustní konstrukci poskytují dostatek místa, komfortu i pasivní bezpečí.

Nejmodernější asistenti

Odborníci ve 22 zemích se shodli na tom, že asistenčních služeb Crafteru jsou na takové rovni, že si zaslouží ocenění Mezinárodní dodávka roku 2017. A to díky asistentům jako je Aktivní ochrana boků, asistent pro vyjíždění z parkovacího místa i asistent pro couvání s přívěsem.

Funkčnost

Sedadla ergoComfort s odpružením, nejlepší přístup do nákladového prostoru i možnosti zajištění nákladu a skvělé pracovní místo řidiče. Argumentů, proč je Crafter vaším ideálním funkčním pomocníkem je mnoho.

Velká bezpečnost

Asistent pro změnu jízdního pruhu, kompenzaci bočního větru, Lane assist i multikolizní brzda. Crafter využívá ty nejmodernější nástroje k tomu, aby se vám ani nikomu jinému nic nestalo.

Záruka 2 roky

Do Craftera můžete nasednout s klidem a prodlouženou zárukou o dva roky při ujetí max. 200 000 Km.

Vyzkoušejte nás

Volkswagen Užitkové vozy prodej

Telefon: 234 700 260
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200