Multivan Trendline Go!

Spousta prostoru na každém místě

Již žádné mačkání cestujících. Pětimístný interiér (7místné provedení jako volitelná výbava) se spoustou místa pro každého a zavazadlovým prostor, který pojme vše, co Vás napadne -kola, kočárek, surfovací prkno či lyže. Anebo vše dohromady!

Mimořádná nabídka

Multivan Trendline je nyní díky akčnímu balíčku Go! dostupnější než kdykoli před tím. S motorem o výkonu 75kW jej pořídíte již za mimořádně atraktivní vstupní cenu 799 000Kč vč DPH. A pro všechny, kteří chtějí silnější motor, pohon všech kol či automatickou převodovku je připraveno akční zvýhodnění ostatních verzí modelu Multivan Trendline.

Atraktivní výbava

V sériové výbavě nabízí kromě pohodlného a velmi prostorného interiéru mnoho atraktivních prvků např. možnost lůžkové úpravy, bezpečnostní výbavu se šesti airbagy, multikolizní brzdou či asistentem pro rozjezd do kopce, klimatizaci, či komfortní prvky jako výškově stavitelná sedadla pro řidiče a spolujezdce s loketními a bederní opěrkou.

Prodloužená záruka

Multivan je legendární vůz proslulý svoji robustní konstrukcí, která se projevuje mimořádnou životností vozu. Proto jej nabízíme standardně (stejně jako ostatní modely značky Volkswagen Užitkové vozy) s prodlouženou zárukou o dva roky s limitem do 200 000 km.

Pro více informací kontaktujte prodejce užitkových vozů Volkswagen

Vyzkoušejte nás

Volkswagen Užitkové vozy prodej

Telefon: 234 700 260
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200