Nové Polo

Při prvním pohledu na nové Polo Vás zaujme jeho tornádová linie, která je výrazným designovým rysem, jenž probíhá od předních bočních dílů karoserie, přes dveře² až zádi. Přední partie je díky prodloužené kapotě motoru dynamičtější a díky horizontálně vedeným liniím působí širším dojmem. Sportovní projev, kompaktní rozměry a krátké přesahy karoserie jsou pak příslibem maximální radosti z jízdy.

Sportovní sedadla s potahy "Carbon-Optik", lakované dekory ve vysokém lesku a v různých barvách, černě lakovaná střecha, sportovní kola z lehké slitiny a mnoho dalšího: Volitelné designové pakety umožňují spoustu možností individualizace a každý tak může mít své vlastní jedinečné Polo.

 

Digitální panel Active Info Display je nyní k dispozici i ve voze Polo. Analogový tachometr si tak můžete na přání nechat nahradit displejem s ostrým obrazem a s úhlopříčkou 26 cm (10,25 palců). Na displeji se zobrazuje nejenom tachometr a počítadlo kilometrů, ale například také detailní data o Vaší jízdě, navigační mapa nebo informace asistenčních systémů.

Pro nové Polo jsou k dispozici také nové infotainment systémy. Ty jsou vybavené barevným dotykovým displejem, který může mít na přání velikost až 20,3 cm (8 palců) a zajišťuje tak velmi jednoduché ovládání. Pohodlné je rovněž volitelné indukční nabíjení chytrého mobilního telefonu, který pro doplnění energie baterie stačí pouze uložit do příslušné přihrádky.

Součástí sériové výbavy je mimo jiné asistenční systém "Front Assist", který pomáhá řidiči při udržování bezpečného odstupu od vpředu jedoucího vozu. V kombinaci s rozpoznávání chodců pak systém v rámci daných možností může identifikovat překážky, které se náhle objeví bezprostředně před vozem, a automaticky zahájí nouzové brzdění.

Pro nové Polo je poprvé v nabídce na přání i "Blind Spot" senzor, který varuje řidiče před automobily skrytými v tzv. "mrtvém úhlu". Nové Polo lze na přání vybavit také nejkomfortnějším parkovacím asistentem od automobilky Volkswagen - systémem "Park Assist". Ten při parkování přebírá ovládání volantu a dokáže automobil nejenom zaparkovat, ale pomůže dokonce i při vyhledání vhodného parkovacího místa.

 

Polo beats a Polo GTI. Pro ty, kteří se chtějí odlišovat.

 

 

 

 

 

Polo beats představuje díky svému výjimečnému designu a působivému audiosystému automobil ztělesňující moderní městský životní styl. Dobrou náladu řidiče i spolucestujících zajistí šest reproduktorů a subwoofer audiosystému od firmy Beats Electronic, která se specializuje na audiotechniku. Nápadné samolepicí fólie³, jež se dodávají exkluzivně pro model beats, jsou aplikovány na zvolený lak vozu.

 

 

 

 

 

 

Nové Polo GTI se naproti tomu vyznačuje svými charakteristickými znaky: Mřížkou chladiče s hexagonální strukturou, červenými ozdobnými liniemi, červeně lakovanými brzdovými třmeny, dvojitou koncovkou výfuku, předním spoilerem, zadním střešním spoilerem a nápisy "GTI". V interiéru pak charakter modelu GTI pokračuje sportovním volantem s ozdobnými červenými švy a řadicí pákou, která je pro GTI typická. Nové Polo GTI je díky svému sportovnímu charakteru i vynikající výbavě ztělesněním podstaty modelu GTI.

 

¹ Nové Polo GTI ještě není v prodejní nabídce a proto nepodléhá předpisu 1999/94 EG.

² Nové Polo je sériové vybaveno čtyřmi dveřmi.

³ Dekorační fólie mohou po jednom až třech letech - v případě, že jsou vystaveny intenzivnímu slunečnímu záření, nebo již po jednom roce - v místech s horkým klimatem, vykazovat známky opotřebení a stárnutí. Po dlouhodobé aplikaci fólie může po jejím odstranění vzniknout rozdíl v barevném odstínu laku mezi místy, která byla zakryta fólií, a ostatními plochami karoserie.

 

 

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej - zachován pouze elektronicky
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně