Nový Arteon.


Aerodynamické tvary, bezrámová konstrukce bočních oken, nápadný design zadní parti vozu - nový Arteon zaujme nejen při prvním pohledu. A výbava R-Line pak zahrnuje další prvky na exteriéru vozu, které dále umocňují jeho dynamiku.

Přitahuje pozornost. Ze všech úhlů pohledu.

Protažená silueta s dlouhým rozvorem kol dodává vozu Arteon nezaměnitelný boční profil a zároveň zajišťuje spoustu prostoru na všech místech. Mimořádným detailem, který na sebe poutá okolní pohledy, jsou bezrámová boční okna, jež jsou puncem vysoké kvality a elegance klasické fastback limuzíny.

Řeč tvarů, která překvapí.

Vedení linií nového vozu Arteon Elegance je výzvou k tichému úžasu a zároveň důvodem k radosti. Projevem čistého designu je každý detail. Například průběžná leštěná chromovaná lišta, která kontrastuje s kryty vnějších zpětných zrcátek s matně chromovaným povrchem. Volitelná devatenáctipalcová kola z lehké slitiny "Chennai" a nápis "Elegance" na bocích pak dokonale dotvářejí celkovou kompozici.

Arteon

I při pohledu ze zadu je zjevné, co se v něm skrývá. Nápis Arteon na zádi vozu je magnetem pro pohledy, který zanechá dlouhotrvající dojem. Slovo "Arteon" je vytvořené z latinského slova "Art", které vystihuje konzistentní a estetickou linii designu.

Design osvětlení, na který se nezapomíná.

Moderní zadní světla vybavená LED technologií dodávají novému vozu Arteon výrazný vzhled a projevují jeho mimořádný temperament. Dynamická směrová světla, která se dodávají pro linie výbavy Elegance a R-Line, zajišťují obdivné pohledy okolí i bezpečnost.

Koncepce prostoru.

V novém voze Arteon R-Line se kouzlo snů promění v realitu.

Kabina nového vozu Arteon R-Line vyvolá nadšení nejenom vizuálně, ale také svými haptickými vlastnostmi. Působivý detail tvoří multifunkční sportovní volant v kůži s logem "R-Line" a ozdobnými švy nebo hliníkový dekor "Silver Rise", jenž je součástí výbavy na přání. Volitelná sedadla "Top-Komfort" jsou čalouněna kůží "Nappa", s vnitřními plochami zvýšených boků v provedení "Carbon Style", s ozdobnými švy, sámky a vyšitými logy "R-Line" na předních místech představují výzvu, abyste si každou jízdu užili všemi smysly.

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s osvětlením "Ambiente" je elegantní a z jednoho kusu skla. Pomocí elektrického ovládání je lze vyklopit nebo odsunout. Exteriéru vozu dodává luxusní vzhled a zajistí pohledy plné úžasu; v interiéru pak světlo procházející oknem vytváří pocit velkého prostoru.

Kabina.

Usaďte se a užívejte si vysoce kvalitní interiér s exkluzivními materiály a komfort na té nejvyšší úrovni. K pohodlí přispívají volitelná sedadla ergoComfort s možností nastavení 14 parametrů, jež příznivě působí na zdraví zad.

"Head-up-Display" zobrazuje jízdní informace bezprostředně ve Vašem zorném poli. Přímo na skleněný panel před sklem čelního okna se promítají rychlost jízdy, dopravní značky, aktivita asistenčních systémů, pokyny navigačního systému nebo varovná hlášení.

Lehkost cestování.

Zavazadlový prostor této fastback limuzíny Arteon má objem 563 litrů a nabízí tak spoustu místa i pro Vaše zavazadla. Pro otevření elektricky ovládané výklopné stěny zavazadlového prostoru pak díky funkci "Easy Open" stačí malý pohyb nohou pod zadním nárazníkem. Elektrické ovládání následně po stisku tlačítka s časovým zpožděním výklopnou stěnu zavazadlového prostoru opět zavře. Nakládání i vykládání zavazadel bude o poznání pohodlnější.

Asistenční systémy / osvětlení

Na přání je možné osvětlení zatáček doplnit funkcí předvídavé aktivace. V kombinaci s navigačním systémem, který je též součástí výbavy na přání, dochází k reakci světlometů až o dvě sekundy dříve ve srovnání se standardní funkcí dynamického osvětlení zatáček. Systém přitom využívá informace o natočení volantu a navigační data.

Parkování. Přináší nové možnosti.

Nový Arteon značně usnadňuje parkování již díky systému ParkPilot, který je součástí sériové výbavy. Navíc se můžete rozhodnout pro parkovacího asistenta "Park Assist", který v rámci možností systému vypočítá, zda se vůz vejde do dané parkovací mezery. Vy pouze ovládáte pedály plynu, spojky a brzdy, zatímco systém přebírá kontrolu nad volantem a automaticky vozidlo navádí do podélných i příčných parkovacích míst a následně z nich také dokáže vyjet.

A možností je více...

Řízení. Arteon se vždy snaží pomoci.

Užívejte si výhody sériových asistenčních systémů, jako např. asistenta pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist" nebo systému sledování odstupu "Front Assist" včetně funkce nouzového brzdění City s rozpoznáváním chodců. Dále se můžete rozhodnout např. pro systém "Side Assist" s asistentem pro "vyparkování" nebo pro systém rozpoznávání dopravních značek.

Zvuk. Zní fantasticky.

Nový Arteon je sériově vybaven rádiem "Composition Media". Jeho součástí je osm reproduktorů, příjem signálu rádia v pásmu FM a CD přehrávač. Rádio podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA. Připojení dalších zdrojů hudby pak umožňuje slot na SD kartu, rozhraní AUX-IN a USB port. Pohodlné připojení mobilního telefonu pak zajišťuje protokol bluetooth. Přístroj je vybaven přibližovacím senzorem, který dále zjednodušuje jeho ovládání a přispívají tak k bezpečnosti.

Telefon. Koncentrujte se na bezpečnou jízdu.

Pohodlné telefonování v průběhu jízdy zajistí volitelná telefonní rozhraní, která díky procesoru na zpracování řeči, vysoce kvalitnímu mikrofonu v čalounění stropu a reproduktorům vozidla jsou zárukou mimořádně vysoké kvality hovoru. Optimální příjem pak zajišťuje přímé spojení s vnější anténou vozu, a to i v místech s kriticky nízkou úrovní signálu mobilní sítě.

Aby při jízdě nic neodvádělo Vaši pozornost od řízení, můžete hovory uskutečnit také pomocí hlasových pokynů; SMS zprávy si pak můžete nechat přečíst.

Navigace.

Navigační systém "Discover Media" v novém voze Arteon pomáhá najít tu nejlepší trasu do cíle Vaší cesty. Díky integrované technologii bluetooth bude pohodlnější také telefonování v průběhu jízdy. Snadné ovládání přístroje zajišťuje dotykový displej. Pro přehrávání dat v hudebních formátech MP3 a WMA disponuje "Discover Media" CD přehrávačem, USB portem s podporou přístrojů Apple a dvěma sloty na SD karty.

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně