SEAT Pneuservis

Seat Pneuservis - to jsou specialisté na pneumatiky a kola Nejméně dvakrát ročně je se zahájením nové sezóny nutné vyměnit letní, resp. zimní pneumatiky. U svého servisního partnera SEAT máte jistotu, že dostanete správné pneumatiky vhodné pro svůj model. Tam si můžete vybrat z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik. Váš servisní partner SEAT má permanentně připravené atraktivní nabídky a poskytne odborné poradenství. Pneuservis u Vašeho servisního partnera Volkswagen přirozeně také znamená okamžitou montáž a uskladnění zimních, resp. letních pneumatik za příznivou cenu. Tip pro Vás: při nákupu nových pneumatik a kol odevzdejte své staré pneumatiky hned k recyklaci - přirozeně zdarma.

SEAT PneuGarance Kvalita pneumatik má nezanedbatelný význam pro Vaši bezpečnou jízdu. Pneumatiky jsou trvale vystaveny velkému zatížení, a to nejen kvůli mnohdy nekvalitnímu povrchu vozovek. Na cestách Vás čekají různé nástrahy jako hřebíky, šrouby, ostré kameny, které mohou pneumatiku poškodit natolik, že ji nelze opravit. V těchto případech se Vám bude hodit náš garanční program SEAT PneuGarance, který Vám ušetří peníze.
Naši záruku na pneumatiku automaticky získáte pokud ji koupíte u autorizovaného prodejního a servisního partnera SEAT. Garance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří leti. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu Volkswagen.
S programem SEAT PneuGarance získáte slevu až 70 % z ceny pneumatiky, na niž je garance uplatňována. Výše slevy (stejně jako doba platnosti záruky) závisí na hloubce zbytkového dezénu, přičemž limitem jsou 5 mm. Slevu můžete uplatnit pouze v případě, že nakoupíte novou pneumatiku u autorizovaného prodejního a servisního partnera SEAT, cena nové pneumatiky bude snížena o poskytnutou

Jak hluboký profil?Letní pneumatiky s minimálním profilem 3mm poskytují více bezpečnosti - i v nepříznivých podmínkách. Kdo jezdí s nižším profilem, nemá sice problém se zákonem, ve vlhku má ale špatné karty. U zimních pneumatik se doporučuje dokonce profil minimálně 4 mm.
Pro ty, kdo šetří pohonné hmoty
Při nákupu svých letních pneumatik dbejte na valivý odpor - optimalizovaný valivý odpor snižuje spotřebu pohonných hmot, šetří životní prostředí a zároveň nezatěžuje tolik Vaši peněženku. Rádi Vám poradíme!
Správný tlak v pneumatikách
Ani ty nejlepší pneumatiky nepomohou, pokud nesouhlasí tlak vzduchu v nich. Rozhodující pro bezpečnost a celé spektrum výkonů Vašich pneumatik je pravidelná kontrola. Záleží na tom najeté kilometry, chování v zatáčkách, schopnost dlouhého provozu, spotřeba pohonných hmot, brzdná dráha, atd. Příliš nízký tlak způsobuje "válcování", vede k přehřívání a v nejhorším případě k prasknutí pneumatiky. Příliš vysoký tlak zhoršuje pozici auta na vozovce a vede k jednostrannému sjíždění.
Takto bude kontrola správná:
Kontrolu provádějte, pokud možno, když jsou pneumatiky chladné.

 

  • Správný tlak pneumatik Vašeho vozu - platí pro letní i zimní pneumatiky - najdete např. na vnitřní straně víčka tankovací nádrže.
  • Tlak v pneumatikách uzpůsobte podle osob nebo zavazadel v autě.
  • Při jízdě se pneumatiky zahřívají a tlak se automaticky zvyšuje. Tlak vzduchu potom nesnižujte.
  • Před delšími jízdami na dálnici a na dovolené také občas zkontrolujte tlak vzduchu

 

Štítek EU pro pneumatiky
Od listopadu 2012 musí být podle nařízení Evropské Unie označeny všechny nové pneumatiky prodávané v EU standardizovanými štítky. Štítky konečnému zákazníkovi poskytnou základní přehledné informace a mohou být prvním vodítkem při rozhodování o výběru nové pneumatiky. Díky označení, které vypadá podobně jako například u ledniček či jiných spotřebičů, tak každý na první pohled snadno zjistí vliv pneumatiky na spotřebu paliva, přilnavost pneumatiky za mokra a klasifikaci hluku výrobku. Odborníci vítají značení standardizovanými štítky pozitivně, nicméně poradenství odborníků v oblasti výběru pneumatik bude podle nich i nadále významné.

Nejlepší ochrana před defektem

AirStop

Poškození pneumatik představuje skoro 25 % všech problémů s automobilem. Podstatnou část poškození způsobuje drobné propíchnutí běhounu pneumatiky. Díky technologii AirStop® však ve většině těchto případů můžete pokračovat v jízdě i s defektem v běhounu do průměru 5 mm - což je například typické pro propíchnutí hřebíkem.

Jak AirStop® funguje:

Uvnitř pneumatik je speciální samozacelující hmota, která je chrání před ztrátou tlaku. Řešení přitom nijak znatelně neovlivňuje kvalitu jízdního chování, valivý odpor ani jejich životnost. Pneumatiky lze montovat na všechny standardní ráfky a nevyžadují žádné další příslušenství. AirStop® doporučujeme využívat se systémem kontrolujícím tlak v pneumatikách.

*Zajišťujeme zpětný odběr použitých pneumatik pro majitele vozů Volkswagen, SEAT a Volkswagen Užitkové vozy

Vyzkoušejte nás

Servis Seat

Telefon: 234 700 260
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně