Šeková knížka ŠKODA

Šeková knížka ŠKODA

ŠEKOVÁ KNÍŽKA ŠKODA PLNÁ SLEV

Pro všechny majitele vozů starších 4 roky máme šekovou knížku se slevou až 20 %.

A kdo může akce využít?

Akční nabídku může využít fyzická nebo právnická osoba vlastnící model CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ nebo KAROQ. Nabídka se vztahuje na vozy ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI, SUPERB, KODIAQ a KAROQ staré čtyři a více let.

A ano, je možné využít i více šeků najednou. Ovšem knížka plná slev se nevztahuje na Economy díly a Výměnné díly. U těchto dílů totiž platí trvale zvýhodněná sleva.

U nás jako u autorizovaného servisního partnera máte jistotu, že používáme ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupy. Dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány.

Servisní knížku si můžete stáhnout zde a nebo si ji vyzvednout přímo u nás.

Nabízené slevy v rámci akce

Originální díly ŠKODA - náhradní díly

1. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálních brzdových destiček, čelistí, kotoučů a bubnů – sleva se vztahuje na materiál i práci.

2. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálního středního nebo zadního dílu výfuku – sleva se vztahuje na materiál i práci.

3. Sleva 20% na výměnu ŠKODA Originálních tlumičů – sleva se vztahuje na materiál i práci. Sleva se vztahuje i na předepsané přeměření geometrie po výměně předních tlumičů.

4. Sleva 20% na výměnu ŠKODA originální spojkové lamely, přítlačného kotouče, vypínacího ložiska a setrvačníku – sleva se vztahuje na materiál i práci. Sleva platí pouze v případě montáže v našem autorizovaném servisu ŠKODA.

5. Sleva 15% na ŠKODA Originální řemeny, kladky a vodní čerpadla v případě výměny rozvodů (sleva zahrnuje pouze díly).

6. Sleva 10% na ŠKODA Originální díly, je-li celková cena opravy nad 3 000 Kč vč. DPH. Do celkové ceny opravy nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn některý z dalších šeků. Maximální výše slevy je 5 000 Kč.

7. Pokud bude celková cena opravy vyšší než 1 000 kč (včetně DPH), můžete si vybrat jednu položku ze seznamu autokosmetiky na druhé straně šeku dle svého výběru zdarma. Do celkové hodnoty oprav pro použití tohoto šeku nejsou zahrnuty hodnoty oprav, na které byl uplatněn šek č. 1 - 6.

8. Sleva 20% na nákup ŠKODA originálního příslušenství – sleva se nevztahuje na pultový prodej příslušenství a lze ji uplatnit pouze v případě provedené servisní práce na voze nebo montáži příslušenství. Sleva se nevztahuje na montáž příslušenství a nelze ji uplatnit na nákup zimních kompletních kol a produkty zakoupené přes ŠKODA E-shop. Šek lze kombinovat s libovolným šekem z šekové knížky.

Bližší informace získáte u našich servisních poradců ŠKODA.

Kontaktujte nás

Servis ŠKODA

Telefon: 234 700 241

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně