Šeková knížka ŠKODA

Knížka plná slev!

Díky Šekové knížce ušetříte až 20% za servis, díly i příslušenství.

Pokud jste majitelem vozu ŠKODA Citigo, Fabia, Rapid, Octavia, Roomster, Yeti nebo Superb a jeho stáří je 4 roky a více, je Šeková knížka plná slev určena právě Vám. Třeba si vyberete zvýhodněné ŠKODA Originální díly a servisní služby, které zaručí vaši bezpečnou jízdu.

Nově se program Šeková knížka vztahuje kromě fyzických osob i na právnické osoby, tj. na všechny vozy ŠKODA starší 4 let.

Pokud šekovou knížku ještě nemáte, je pro Vás zdarma připravena u nás v servisu.

U nás máte jistotu, že používáme ŠKODA Originální díly a výrobcem předepsané technologické postupry. Dobré vlastnosti vašeho vozu tak zůstanou zachovány.

Pokud chcete využít výhodnější nabídky, stačí se stavit u nás a my Vám Šekovou knížku plnou slev poskytneme. A nebo si ji můžete rovnou vytisknout.

Kontrola ojetého vozu zdarma

Koupili jste si ojetý vůz? Nabízíme vám jedinečnou příležitost nechat si ho zdarma zkontrolovat mpřímo u nás v servisu ŠKODA.

Na vozy ŠKODA CITIGO, FABIA, RAPID, OCTAVIA, ROOMSTER, YETI nebo SUPERB starý 4 a více let, které máte ve vlastnictví maximálně 6 měsíců. Využitím nabídky od nás získáte vyplněný formulář kontroly stavu ojetého vozu zdarma. Akce je platná pouze na území ČR do 31. prosince 2018.

Vyzkoušejte nás

Servis ŠKODA

Telefon: 234 700 241
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej - zachován pouze elektronicky
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně