Sezonní nabídka Audi

Je na čase vyrazit a užít si sezonu s perfektně připraveným vozem v našem autorizovaném servisu Audi. Odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou letních pneumatik s PneuGarancí. Využijte naše top servisní služby a užijte si bez obav každou cestu.

Nabídka je platná do 30. 9. 2023.

 

 

Sezonní servisní prohlídka | 799 Kč

Před novou motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

Dezinfekce a čištění klimatizace | 400 Kč

 • kontrola funkce klimatizace
 • demontáž, montáž prachového a pylového filtru
 • čištění prostoru kolem filtru
 • měření teploty ventilace

Pachový a protialergenní filtr se slevou 20%

 

Audi Pneuservis

Výměna zimních kol za letní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik.

Ne každá pneumatika obstojí a stane se Audi originální pneumatikou

 • Měřítka pro naše pneumatiky jsou výrazně přísnější než zákonné předpisy. Základní požadavky na bezpečnost a ekologickou nezávadnost pneumatik pokrývají 3 faktory na energetickém štítku EU - spotřeba paliva, přilnavost za mokra a vnější hlučnost.
 • Jen pro faktor přilnavosti testují nezávislé zkušebny průměrně 15 kritérií. Tato sjednocená kritéria sice mají vypovídací hodnotu, Audi jde však ještě dál: u originálních pneumatik Audi se sledují nejenom 3 faktory, ale 50 výkonnostních parametrů, které se zohledňují při jejich vývoji.
 • Štítek navíc nerozlišuje letní a zimní pneumatiky ani vlastnosti vozidla. Audi pneumatiky tak musí obstát asi v 50 zkouškách, abychom je mohli označit přívlastkem Audi originální pneumatiky.

 

 

 • Nejnovější letní pneumatika vyvinutá pro elektromobily
 • Dosažení nejlepšího hodnocení EU štítků
  (AAA – nízký valivý odpor, ovladatelnost na mokru a nízký hluk)
 • EVolution směs pro zlepšenou stabilitu v zatáčkách
 • Patentovaná technologie vroubkování drážek pro nižší hlučnost pneumatik

 

 

MyCard

Moje výhody. Můj servis.

Audi MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů Audi (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat zákaznickou kartu MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

Audi Servisní balíčky

Využijte slevu 15 000 Kč na Audi Servisními balíčky. Můžete si na 5 let předplatit servisní úkony na zvolený počet najetých kilometrů.

Zajistíte si tím pro váš vůz stálou cenu za práci v servisu i náhradních dílu.

Audi Servisní balíčky jsou přenosné, po prodeji ojetého vozu může výhody uplatňovat nový majitel.

Akce platí:

 • pro libovolný výběr Servisního balíčku
 • pro nové i skladové vozy
 • pro vozy v provozu (stáří vozu do 2 let / nájezd do 30 000 km a před absolvováním první předepsané prohlídky)
 • od 1. 4. 2023 do odvolání

 

Audi Repair Concept

Pro naše věrné zákazníky se staršími vozy nabízíme novou službu opravy poškozených vysokonákladových dílů, jako jsou například jednotky infotainmentu.

Výhody pro zákazníky:

 • Cena je až o 80 % nižší, než u nového originálního dílu
 • Oprava poškozeného dílu: opravené komponenty jsou dokonalou součástí vozidla zákazníka
 • Součástka je opravena sériovým dodavatelem Audi originálních dílů
 • Komponent je opraven za fixní cenu (i v případě, že je během opravy zjištěna dodatečná závada)
 • Na opravený díl je poskytnuta záruka 2 roky

 

 

 

Audi connect plug and play

Pořiďte si Audi DataPlug a využívejte plnohodnotně služby Audi connect plug and play.

Audi DataPlug funguje v kombinaci s aplikací Audi connect plug and play, kterou lze zdarma stáhnout na App Store nebo Google Play.

Díky aplikaci pak můžete sledovat Váš styl jízdy, získat přehled o měsíčních nákladech na pohonné hmoty, mít rychlý přístup k preferovanému servisnímu partnerovi Audi nebo sbírat body a uplatňovat je za skvělé ceny z Audi collection, v loajalitním programu Audi Rewards!

 

 

 

Audi originální příslušenství®

 

Příčníky | od 9 328 Kč

Originálním základním nosičem Audi zvýšíte přepravní možnosti svého vozidla. Střešní nástavby, jako je nosič jízdních kol nebo střešní box lze namontovat rychle a jednoduše. Použitý materiál, jako například dosedací nožky, krytky a obložení, jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu. Mechanické díly jsou zhotoveny z velmi kvalitního, povrstveného ocelového plechu. Základní nosič je vybaven ochranným uzamykáním proti krádeži a je testován v souladu se systémem Audi City-Crash.

Nosič jízdních kol | 5 236 Kč

Nosič jízdních kol se skládá z eloxovaného hliníkového profilu, uzamykatelného držáku a disponuje inovativním otočným knoflíkem, který kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno.

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení | 20 292 Kč

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro závěsné zařízení nabízí místo pro bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo elektrokol. V případě potřeby jej lze volitelně rozšířit na 3 jízdní kola. S vlastní hmotností pouhých 14 kg nepředstavuje montáž na vozidlo žádný problém.

 

Plastová vložka do zavazadlového prostoru | 3 118 Kč (pro Q8)

Ochrana zavazadlového prostoru na míru, omyvatelná a robustní. Zvýšený okraj chrání dno zavazadlového prostoru lépe před vyteklými kapalinami a znečištěním. K dispozici pro všechny modely.

 

 

Ochranná podložka na nákladovou hranu | 1 669 Kč

Podložku lze jednoduše upevnit na háky zavazadlového prostoru a zabránit tak poškození při nakládání a vykládání. Slouží i pro psy jako ochrana před uklouznutím.

Ochranný popruh pro psy | od 2 193 Kč

Bezpečnostní pás s reflexními prvky, vhodné pro použití i mimo vozidlo. Vypolstrované přední popruhy pro větší komfort psa. K dispozici ve 4 velikostech.

 

Ochrana opěradla se 6 úložnými přihrádkami​ | 900 Kč

Audi ochrana opěradla se šesti úložnými přihrádkami je designově technicky sladěna s interiérem vozidla a opticky se dobře hodí k ochraně opěradla, podložce dětské sedačky a k dětským sedačkám. Zadní strana opěradla vaší sedačky ve vozidle je navíc chráněna před znečištěním. Lze je bez problémů namontovat do všech modelů Audi, kromě supersportovních sedadel s integrovanou opěrkou hlavy nebo aktivními opěrkami hlav

 

Ochranná podložka pod dětskou sedačku​ | 1 276 Kč

Sedadla ve vozidle jsou díky podložce lépe chráněna před znečištěním. Omezí se tak případné otisky dětské sedačky, i při přepravě dětí v poloze proti směru jízdy. Použití podložky pod dětskou sedačku doporučujeme výslovně pouze tehdy, jsou-li dětské/skořepinové sedačky spojeny s vozidlem konektory Isofix.

 

Bližší informace o použitelnosti příslušenství pro konkrétní vozidlo Vám poskytnou naši servisní poradci. Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Těšíme se na Vás a věříme, že naše služby budou dalším krokem pro Vaše bezstarostné jízdy s vozem Audi.

Kontaktujte nás

Servis Audi

Telefon: 234 700 260

Chcete využít tuto akční nabídku nebo se potřebujete dozvědět více? Zanechte nám své údaje přes kontaktní formulář. Naši servisní technici nebo prodejci se s vámi spojí a společně najdete to nejlepší řešení pro váš vůz.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Škoda 
T: 234 700 200

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

 

Reklamační řád je k dispozici na provozovně 

Non-stop asistenční služba
M: 603 888 311