Sezonní nabídka Audi

Je na čase vyrazit a užít si sezonu s perfektně připraveným vozem v našem autorizovaném servisu Audi. Odborně vyškolený tým, precizně zpracované originální díly, dokonale funkční příslušenství, kompletní služby Audi Pneuservisu se širokou nabídkou letních pneumatik s PneuGarancí. Využijte naše top servisní služby a užijte si bez obav každou cestu.

 

 

Sezonní servisní prohlídka | 799 Kč

Před novou motoristickou sezonou prověříme funkčnost nejvíce zatěžovaných součástí Vašeho Audi, jako jsou např. brzdy, osvětlení, podvozek, startovací baterie, topení a klimatizace nebo kola. Prohlídka je zakončena zkušební jízdou.

Stírátka s bonusem

Při koupi a výměně sady stírátek získáte jako bonus 1 l originálního koncentrátu letní směsi do ostřikovačů jen za 1 Kč.

 

Dezinfekce a čištění klimatizace | 400 Kč

  • kontrola funkce klimatizace
  • demontáž, montáž prachového a pylového filtru
  • čištění prostoru kolem filtru
  • měření teploty ventilace

Pachový a protialergenní filtr | 790 Kč

(pro modely: A3 2017 - nyní, Q2 2017 - nyní, Q3 2019 - nyní, TT 2015 - nyní)

 

Audi Pneuservis

Výměna zimních kol za letní. Kontrola stavu disku a pneumatiky, vč. hloubky dezénu. Kontrola tlaku v každé pneumatice. Ekologická likvidace opotřebovaných pneumatik od 900 Kč.

Ne každá pneumatika obstojí a stane se Audi originální pneumatikou

  • Měřítka pro naše pneumatiky jsou výrazně přísnější než zákonné předpisy. Základní požadavky na bezpečnost a ekologickou nezávadnost pneumatik pokrývají 3 faktory na energetickém štítku EU - spotřeba paliva, přilnavost za mokra a vnější hlučnost.
  • Jen pro faktor přilnavosti testují nezávislé zkušebny průměrně 15 kritérií. Tato sjednocená kritéria sice mají vypovídací hodnotu, Audi jde však ještě dál: u originálních pneumatik Audi se sledují nejenom 3 faktory, ale 50 výkonnostních parametrů, které se zohledňují při jejich vývoji.
  • Štítek navíc nerozlišuje letní a zimní pneumatiky ani vlastnosti vozidla. Audi pneumatiky tak musí obstát asi v 50 zkouškách, abychom je mohli označit přívlastkem Audi originální pneumatiky.

 

Pneumatiky Hankook

Hankook je výhradním dodavatelem pneu pro RS modely.

Hankook Ventus Prime4

Skvělý brzdný výkon, optimální kontrola a vynikající kilometrový nájezd.

Hankook Ventus S1 evo3

Technologie ověřená u závodních pneumatik vám zajistí maximální výkon a ovladatelnost ve vysokých rychlostech.

 

Audi STK Service

V našem autorizovaném servisu Audi nabízíme provedení pravidelné technické kontroly na STK zdarma*. Audi STK Service dokonale připraví Váš vůz na kontrolu a vyřídí vše potřebné.

 

Audi originální příslušenství®

 

Příčníky | 8 840 Kč

Originálním základním nosičem Audi zvýšíte přepravní možnosti svého vozidla. Střešní nástavby, jako je nosič jízdních kol nebo střešní box lze namontovat rychle a jednoduše. Použitý materiál, jako například dosedací nožky, krytky a obložení, jsou vyrobeny z kvalitního a odolného plastu. Mechanické díly jsou zhotoveny z velmi kvalitního, povrstveného ocelového plechu. Základní nosič je vybaven ochranným uzamykáním proti krádeži a je testován v souladu se systémem Audi City-Crash.

Nosič jízdních kol | 4 030 Kč

Nosič jízdních kol se skládá z eloxovaného hliníkového profilu, uzamykatelného držáku a disponuje inovativním otočným knoflíkem, který kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno.

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení | 18 170 Kč

Sklopný nosič jízdních kol Audi pro závěsné zařízení nabízí místo pro bezpečnou přepravu 2 jízdních kol nebo elektrokol. V případě potřeby jej lze volitelně rozšířit na 3 jízdní kola. S vlastní hmotností pouhých 14 kg nepředstavuje montáž na vozidlo žádný problém.

 

Plastová vložka do zavazadlového prostoru | 2 860 Kč (pro Q8)

Ochrana zavazadlového prostoru na míru, omyvatelná a robustní. Zvýšený okraj chrání dno zavazadlového prostoru lépe před vyteklými kapalinami a znečištěním. K dispozici pro všechny modely.

 

 

Ochranná deka na zadní sedačky | 4 190 Kč

Ochranná deka zadního prostoru vozu chrání před znečištěním i boční stěny a zadní dveře. Nehodí se pro sportovní sedadla s integrovanými opěrkami hlavy. Lze prát na 30 °C.

Ochranný popruh pro psy | od 1 990 Kč

Bezpečnostní pás s reflexními prvky, vhodné pro použití i mimo vozidlo. Vypolstrované přední popruhy pro větší komfort psa. K dispozici ve 4 velikostech.

 

Obložení zavazadlového prostoru | 5 400 Kč (pro Q7)

Tato přesná vložka do zavazadlového prostoru poskytuje velmi dobrou ochranu úložného prostoru. Vhodné pro více účelů použití, například pro přepravu psů, pro hobby, řemeslníky, zahrádkáře atd. Chrání opěradla zadních sedadel, i když jsou sklopená.

 

Ochranná rohož na nákladovou hranu​ | 1 540 Kč

Rychlá ochrana nárazníku. Jednoduše upevnit na háky zavazadlového prostoru a zabránit tak poškození při nakládání a vykládání. Slouží i pro psy jako ochrana před uklouznutím.

 

Bližší informace o použitelnosti příslušenství pro konkrétní vozidlo Vám poskytnou naši servisní poradci. Uvedené ceny jsou v Kč včetně DPH.

Těšíme se na Vás a věříme, že naše služby budou dalším krokem pro Vaše bezstarostné jízdy s vozem Audi.

Kontaktujte nás

Servis Audi

Telefon: 234 700 260

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně