Jarní nabídka Volkswagen

 

 

Usilujeme o to, aby vaše zkušenosti s námi byly neustále na nejvyšší úrovni. Z toho důvodu vám nabízíme nejen výhodné servisní služby používající Originální díly od Volkswagen®, ale i širokou škálu originálního příslušenství, jarní kontrolu vašeho vozidla a kompletní nabídku služeb Volkswagen Pneuservisu, která zahrnuje rozmanitý výběr letních pneumatik doplněný o bezplatnou PneuGaranci. Navíc získáte přístup k exkluzivním výhodám prostřednictvím zákaznické karty Volkswagen MyCard.

 

Jarní nabídka, jež vám umožní užívat si více volného času pro vaše zážitky, trvá do 21.6.2024

 

Jarní servisní prohlídka za 349 Kč

V rámci jarní servisní prohlídky provedeme pečlivou kontrolu technického stavu Vašeho vozu a zkontrolujeme:

 • brzdovou soustavu
 • výfukový systém
 • kola a pneumatiky
 • stěrače a ostřikovače
 • stav baterie
 • plochý / drážkový řemen
 • klimatizaci a topení
 • provozní kapaliny
 • chladicí systém
 • světla včetně správného nastavení

Čištění a dezinfekce klimatizace za 400 Kč

Funkčnost Vaší klimatizační jednotky přezkoušíme v následujícím rozsahu:

 • kontrola funkce klimatizace
 • demontáž, montáž prachového a pylového filtru
 • čištění prostoru kolem filtru
 • měření teploty ventilace

Navíc 20% zvýhodnění na pachový a protialergenní filtr.

MyCard

Volkswagen MyCard: Nový program výhod. Majitelé vozů Volkswagen (fyzické osoby) mají nyní skvělou příležitost získat servisní kartu Volkswagen MyCard, která je vázaná na konkrétní vozidlo, a v rámci nového programu přináší spoustu výhod. Je jen na Vás, zda si vyberete bezplatnou verzi Service nebo si zvolíte rozšířenou placenou verzi Service+, která Vám umožňuje využívat další výhody. Mít MyCard se rozhodně vyplatí.

Volkswagen Pneuservis

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s 3letou PneuGarancí pro váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, vyvážení a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik. Volkswagen Pneuservis je All inclusive služba pro vás.

 • Prodej

U nás máte jistotu, že dostanete optimální pneumatiky pro model Vašeho vozu. Můžete si vybrat z velké nabídky renomovaných výrobců pneumatik a originálních kompletních kol.

 • Servis a uskladnění

Volkswagen Pneuservis přirozeně také znamená vyvážení, montáž, ošetření a uskladnění zimních, resp. letních pneumatik a kompletních kol za příznivou cenu.

 • Ekologie

Pro majitele vozů Volkswagen poskytujeme zdarma zpětný odběr použitých pneumatik.

 • Geometrie

Cena geometrie jen 999 Kč, při servisní prohlídce.

 

 

 

Originální příslušenství Volkswagen®

Každý produkt ze sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen® byl vyvinut současně s vozidlem, prošel přísnými bezpečnostními zkouškami a je vyroben z kvalitních materiálů nejmodernějšími technologickými procesy.

Abyste byli spokojeni a v bezpečí.

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Premium

Nosič se na vozidlo automaticky připevní jednoduchým nasazením kolmo na kulovou hlavu a následným sklopením dolů. Nový patentovaný uzávěr bez páček umožňuje jednoduchou montáž bez vynaložení větší síly. Díky velkému úhlu odklopení 90 stupňů lze nosič nožním pedálem natolik odklopit, že zavazadlový prostor zůstane i u vozidel s velkými výklopnými dveřmi stále dobře přístupný. Nosič lze kompletně složit a uložit do zavazadlového prostoru. Dokáže přepravovat až 2 jízdní kola, lze dokoupit rozšíření pro 3. jízdní kolo.

Šířka kolejnic 55 mm, napínací profil rámu max. 80 x 45 mm, vzdálenost kolejnic 22 cm, rozvor kol max. 130 cm. Nosnost max. 60 kg, vlastní hmotnost nosiče 13 kg.
Cena: 20 996 Kč

 

Nosič na jízdní kolo

Nosič jízdních kol disponuje inovativním otočným knoflíkem, který kontroluje krouticí moment působící na rám jízdního kola, takže je jízdní kolo řádně zajištěno. Pro stejnoměrné rozložení tlaku a pro ochranu rámu kola je držák rámu vybaven velkými, měkkými podložkami. Držák kol umožňuje bezpečné uzamčení jízdních kol k držáku a také držáku k základnímu nosiči nebo příčníkům.

Pro kola s průměrem rámu do 10 cm (oválný) nebo 8 cm (kulatý).
Cena: 6 416 Kč

 

Nosič jízdních kol na tažné zařízení Compact III

Originální nosič jízdních kol Volkswagen Compact III je nejmenší, nejlehčí a nejkompaktnější nosič své třídy pro tažné zařízení. Dokáže přepravovat až 3 jízdní kola. Díky skládacímu systému lze zadní světla, kolejnice a rám nosiče kompletně složit a uložit do praktické transportní tašky, která je obsahem balení. Díky sklápěcí funkci nosiče je jednoduché se dostat do zavazadlového prostoru osobních vozidel i s uchycenými koly na nosiči.

Šířka kolejnic 50 mm, napínací profil rámu max. 80 x 45 mm, vzdálenost kolejnic 19/18 cm, rozvor kol max. 125 cm. Nosnost max. 54 kg, vlastní hmotnost nosiče 16 kg.
Cena: 24 032 Kč

 

Volkswagen Servisní balíčky

Na 5 let máte vystaráno!

S Volkswagen Servisními balíčky si můžete předplatit servisní úkony na zvolený počet najetých kilometrů nebo po dobu 5 let.

Na dlouhou dobu si tak zajistíte kontrolu nad výdaji za servis vašeho vozidla bez ohledu na zvyšování cen náhradních dílů a cen za práci.

Volkswagen Servisní balíčky se vztahují ke konkrétnímu vozidlu, a proto je při následném prodeji ojetého vozidla může uplatňovat další vlastník vozidla.

Akce platí pro nové i skladové vozy a pro vozy v provozu max 2 roky / nájezd do 30 000 km a před absolvováním první předepsané prohlídky

Využijte akční nabídku

Jakýkoliv Servisní balíček se slevou 10 000 Kč.

Akce platí od 1.4. 2023 do odvolání.

 

 

Kontaktujte nás

Servis Volkswagen

Telefon: 234 700 243

Chcete využít tuto akční nabídku nebo se potřebujete dozvědět více? Zanechte nám své údaje přes kontaktní formulář. Naši servisní technici nebo prodejci se s vámi spojí a společně najdete to nejlepší řešení pro váš vůz.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Škoda 
T: 234 700 200

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

 

Reklamační řád je k dispozici na provozovně 

Non-stop asistenční služba
M: 603 888 311