Zimní servis SEAT

Užijte si zimu naplno a starosti se svým vozem hoďte za hlavu. Navštivte náš autorizované servis SEAT, kde se o Váš vůz dokonale postaráme a připravíme ho na celou sezonu. Naši vyškolení profesionálové provedou důslednou prohlídku vozidla, seznámí Vás s aktuálními akcemi, provedou Vás světem originálního příslušenství a poradí jak například získat technickou kontrolu na STK zdarma. Nabídka platí do 31. 12. 2020

Připravte se na zimu

Cestování v zimě přináší mnoho nevšedních zážitků. Jízda zasněženou krajinou a výlety do zimních středisek patří k oblíbeným radovánkám. Abyste si mohli tyto zážitky užít bez obav, připravte důkladně na zimu i Váš vůz. Spolehněte se na náš proškolený tým odborníků, který provede pečlivou prohlídku technického stavu vašeho vozu a zkontroluje jeho nejdůležitější části tak, aby vám nic nekazilo radost již za 199 Kč. Objednat

 

Pneuservice

Zvolte to správné obutí. Náš SEAT Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s PneuGarancí pro váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, ošetření a zdarma ekologickou recyklaci opotřebovaných pneumatik.

 

Originální příslušenství

Vybavte se na zimu, objevte širokou nabídku Originálního příslušenství SEAT, vylaďte si Váš vůz do posledního detailu. Máte velkou škálu možností – od sportovních úprav exteriéru i interiéru vozidla, přes audio a navigační systémy až po bezpečnostní technologie a užitečné příslušenství, která vám zpříjemní každou cestu.

 

Kompletní ceny

Kompletní ceny SEAT, to je výhodná nabídka pro majitele starších vozů. Jedná se o ceny vybraných servisních úkonů pro vozidla SEAT starší 5 let a zákazníkem je fyzická osoba. Ceny oprav v našem servisu zahrnují vše. Originální či Economy díly SEAT®, cenu práce mechanika se zvýhodněnou hodinovou sazbou a DPH. Zkuste si i vy spočítat, že návštěva našeho servisu se vám vyplatí. Více informací získáte u našeho servisního poradce a na www.kompletniceny.seat.cz.

 

Originální díly

Originální díly SEAT® Vám nabízí profesionální a ideální řešení, které na rozdíl od různých náhražek dokonale funguje. Jejich kvalita a vysoká technická úroveň jsou zárukou spolehlivé a bezpečné jízdy. Už žádné kompromisy mezi kvalitou a cenou.

 

 

STK service

To nejlepší si za peníze nekoupíte. Technickou kontrolu a měření emisí dostanete od nás zdarma! Přivezte svůj SEAT do našeho servisu, kde se o něj postarají naši vyškolení technici. Prověříme stav vašeho vozu a vše potřebné opravíme.

 

Fintness plán

Udržujte svůj vůz v kondici. Aby byl váš vůz ve formě, přijďte si k nám pro Fitness plán – knížku plnou slevových poukazů – a dopřejte mu profesionální péči za výhodné ceny. Nabídka obsahuje slevy na Originální příslušenství SEAT®, Originální díly SEAT®, Economy díly a servisní úkony. Ušetříte až 20 %.

 

 

 

 

Vyzkoušejte nás

Servis Seat

Telefon: 234 700 260
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 18:00
So:         Zavřeno

Prodej
Po - Pá: Zavřeno
So:         Zavřeno

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200