Zimní servis Volkswagen

Využijte naší aktuální nabídku zimních pneumatik s bezplatnou PneuGarancí, výhodné servisní úkony s Originálními díly Volkswagen, širokou nabídku Originálního příslušenství Volkswagen a zimní servisní prohlídku vozu za 299 Kč. Naše nabídka platí do 31.12.2019.

Zimní servisní prohlídka

V rámci zimní srevisní prohlídky pečlivě zkontrolujeme technický stav Vašeho vozu:

  • brzdovou soustavu
  • výfukový systém
  • kola a pneumatiky
  • stěrače a ostřikovače
  • stav baterie
  • klínový / rozvodový řemen
  • klimatizaci a topení
  • provozní kapaliny
  • chladicí systémsvětla včetně správného nastavení

Originální příslušenství Volkswagen

Originální příslušenství Volkswagen, každý produkt je vyvíjen souběžně s vozidlem a vyrábí se z kvalitních materiálů pomocí nejmodernějších technologických procesů. Tyto originální produkty v sortimentu Originálního příslušenství Volkswagen najdete až po přísných bezpečnostních zkouškách.

Střešní box na lyže a zavazadla Comfort

Vyznačuje se inovativním předmontovaným rychloupínáním a inovativním systémem ''DuoLift, který umožňuje pohodlné otevírání z obou stran. Box disponuje 3bodovým centrálním zamykáním s nosností 75 kg.

000071200AE | 460 l, 230 x 75 x 40 cm | 15 250 Kč

000071200AD | 340 l, 190 x 75 x 39 cm | 14 480 Kč

Střešní nosiče a příčníky

Originální příčníky Volkswagen jsou ideální systémovou základnou pro všechny nástavby. K dispozici pro všechny nástavby.

3G9071151 | Passa Variant | 5 160 Kč

Sada gumových koberců Premium

Přesně lícující rohožky mají protiskluzovou spodní stranu a jsou snadno omyvatelné. S nápisem modelu vozidla. Sada 4 ks. K dispozici pro všechny modely.

21061500B 82V | Caddy 4 | 2 170 Kč

Volkswagen Pneuservis

Náš Volkswagen Pneuservis poskytuje kompletní péči o pneumatiky. Poradíme a namontujeme nejvhodnější pneumatiky s PneuGarancí pro Váš vůz. Nabízíme také jejich uskladnění, očištění, ošetření a zdarma ekologickou recyklaci nežádoucích starých pneumatik.

Volkswagen PneuGarance

PneuGarance je poskytována už při zakoupení jedné pneumatiky a je platná po dobu tří let, přičemž limitem je hloubka desénu 5 mm. Vztahuje se na neopravitelná poškození vzniklá při běžném provozu, včetně najetí na obrubník. Pokud máte platnou doživotní Záruku mobility, můžete využít i odtah do nejbližšího autorizovaného servisu Volkswagen.

Originální díly Volkswagen®

Nemusíte dělat kompromis mezi kvalitou a cenou. Originální díly Volkswagen® poskytují nekompromisní bezpečnost a jsou optimální kombinací funkčnosti a přesnosti lícování, dlouhé životnosti a udržení hodnoty. Zaručují prověřenou kvalitu a záruku spolehlivé a bezpečné jízdy.

Baterie 59 Ah/320A Start-Stop

Pro modely Arteon, Jetta, Tiguan, Beetle, Golf, Gofl GTI, od roku výroby 2015.

000915105EB

Původní cena 5 580 Kč

Akční cena 5 150 Kč

Vložka vzduchového filtru

Pro vozy Tiguan, Beetle, Caddy, Jetta, Passat, Touran od r. v. 2007

1K0129620D

Akční cena 760 Kč

Bližší informace o použitelnosti dílů pro konkrétní vozidlo Vám rádi zodpoví naši servisní poradci Volkswagen. Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Plus plán

Plus plán je knížka plná slevových poukazů na servisní úkony, nákup Originálních, Výměnných a Economy dílů Volkswagen® a Originálního příslušenství Volkswagen® pro osobní i užitkové vozy.

S poukazy z Plus plánu ušetříte nemalé finanční prostředky. Knížka je pro Vás připravena u nás k vyzvednutí.

Více ZDE

Svěřte se do péče odborníků

Prevence je vždy lepší než-li později řešit nepříjemné následky. To platí nejen u Vašeho zdraví, ale i u auta. A nejlepší preventivní prohlídka je samozřejmě u skutečných odborníků. Jen v autorizovaných servisech Volkswagen se Vašemu vozu dostane skutečně profesionální péče se zárukou. Pokud nás necháte Váš Volkswagen připravit pro technickou kontrolu a měření emisí, nabízíme Vám možnost provedení samotné technické kontroly v nezávislé STK stanici zdarma. Prohlídka vozidla a odstranění případných závad před technickou kontrolou jsou zpoplatněny dle platného ceníku.

Více ZDE

Pro více informací neváhejte kontaktovat naše servisní poradce

Vyzkoušejte nás

Servis Volkswagen

Telefon: 234 700 243
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 18:00
So:         Zavřeno

Prodej
Po - Pá: Zavřeno
So:         Zavřeno

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200