Zvýhodnění až 20% pro držitele průkazu ZTP

Využijte speciální nabídku a pořiďte si prostorný, komfortní a bezpečný Volkswagen Caddy či Caddy Maxi ve výbavě Trendline s manuální nebo automatickou převodovkou DSG. Za zvýhodněnou cenu získáte velkorysou komfortní a bezpečnostní výbavu, jako například:

  • Klimatizaci
  • Boční a hlavové airbagy pro cestující v předu a boční airbagy pro cestující ve 2. řadě sedadel
  • Front Assist se City Emergency Brake – systém monitorování odstupu a nouzového brždění ve měst (aktivní automaticky od 5 km/h do 30 km/h)
  • Asistent rozjezdu do kopce

Dále také můžete získat zvýhodnění dalších 20 000 Kč, pokud si vůz necháte polepit motivem komunikujícím podporu značky Volkswagen Užitkové vozy zdravotně handicapovaným.

Nabídka platí do odvolání, nebo do vyčerpání finančního limitu. Zákazníkem musí být osoba se ZTP nebo její zákonný zástupce mající nárok na získání státního příspěvku.

*Kombinovaná spotřeba a emise CO2 modelu Caddy a Caddy Maxi Trendline: 5,3-6,7 l/100 km, 138-154 g/km. Vyobrazený vůz může obsahovat prvky příplatkové výbavy a dodatečné úpravy, které nejsou součástí základní výbavy.

Vyzkoušejte nás

Volkswagen Užitkové vozy prodej

Telefon: 234 700 260
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 18:00
So:         Zavřeno

Prodej
Po - Pá: Zavřeno
So:         Zavřeno

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200