ŠKODA OCTAVIA TDI

ŠKODA OCTAVIA TDI

Chtěli byste spolehlivé auto, které vydrží a i po mnoha letech vypadá jako nové? Vůz, který má moderní nadčasový vzhled? Se kterým ušetříte na spotřebě? Zkuste ŠKODU Octavia TDI. Zmíněný automobil je tu s námi již od začátku tisíciletí, pořád má však věrné publikum kvůli svým vlastnostem. Motor tohoto modelu sice není vhodný pro závodění, ale pro běžnou jízdu vám bohatě postačí. Ve městě je přímo ideální. S úspornými turbodiesely Octavia TDI nepochybně ušetříte, jezdíte totiž těsně nad pět litrů nafty na 100 km.

Navzdory tomu, že Octavia byla navržena před lety, potěší vás solidní výbavou interiéru. Elektrická okna vzadu i vpředu jsou samozřejmostí, stejně tak jako dálkové centrální zamykání. O vaši bezpečnost se postarají kvalitní airbagy.

Vyšperkovaný design belgického mistra Dirka van Braeckela je jednoduchý a přitom geniální – spočívá v dobrém odhadnutí dlouhodobého vkusu lidí. I po letech dnes všichni oceňují nadčasový vzhled tohoto vozu se zářící elegancí v podobě lichoběžníkových předních světlometů, stylově tvarovaných předních nárazníků nebo nápaditou grafikou zadních svítilen.

Pokud byste chtěli model se silnějším naftovým motorem, který se dokáže rozjet, ale zároveň je úsporný, doporučujeme vám ŠKODA Octavia 2.0 TDI. Je to nejsilnější automobil celé řady, přitom vás překvapí nízkou spotřebou. Nemusíte tak dělat kompromisy.

 

Zpět na ŠKODA Octavia:

ŠKODA Octavia

 

Vyzkoušejte nás

Jana Študlarová
Prodej vozů ŠKODA

Telefon: 234 700 213
Mobil: 603 166 938
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej - zachován pouze elektronicky
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně