Volkswagen Arteon TDI

Volkswagen Arteon TDI

Volkswagen Arteon TDI je exkluzivní automobil vyšší střední třídy, který byl poprvé oficiálně představen na ženevském autosalonu v roce 2017. Arteon vyniká mimořádně zdařilým designem, který v sobě snoubí vlastnosti agilního sportovního vozu i vlastnosti pohodlného a bezpečného luxusního automobilu. Tento model představuje novou vlajkovou loď společnosti VW – a v této pozici tak navazuje na svého předchůdce VW Passat CC.

S tímto vozem se v davu neztratíte. Ladné aerodynamické křivky a prodlužený podvozek propůjčují Arteonu nesmírně dynamický a futuristický vzhled. Každý detail vozu je precizně promyšlen. A vše nese punc elegance a kvality - což platí jak o exteriéru, tak o interiéru.

Vozy VW Arteon TDI využívají prvotřídní výkonné turbodieselové motory - a jsou nabízeny se speciálním patentovaným systémem pohonu všech kol 4MOTION. Nejsilnější motor v současné nabídce představuje BiTurbo motor s výkonem 176 kW, který je standardně dodáván se 7stupňovou automatickou převodovkou - a právě tato kombinace zaručuje pohonné soustavě mimořádnou efektivitu. Arteon 2.0 TDI SCR 4MOTION zrychluje z 0 na 100 km/h za 6,5 sekundy, jeho nejvyšší rychlost je 245 km/h a v kombinovaném provozu spotřebuje pouhých 5,9l nafty na 100 km.

Arteon však není dobře vypadající sportovní dravec, ale i moderní luxusní automobil s kvalitními pohodlnými sedačkami a objemným zavazadlovým prostorem, který v maximální míře dbá na pohodlí a bezpečí cestujících. Vůz se drží na špičce i z hlediska nabídky inteligentních asistenčních systémů (např. Emergency Assist, Front Assist, Lane Assist, adaptivní tempomat, parkovací asistent, navigace atd.).

Zpět na Volkswagen Arteon:

Volkswagen Arteon

 

Dostupné motorizace:

Volkswagen Arteon TSI

Vyzkoušejte nás

Radovan Pipek
Prodej osobních vozů Volkswagen

Mobil: 735 757 563
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej - zachován pouze elektronicky
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200