Auto Podbabská

Vážení zákazníci a návštěvníci webových stránek,

společnost Auto Podbabská sídlí na své adrese Pod Paťankou již více jak 40 let. Přesvědčte se o naší dlouholeté praxi v prodeji nových či ojetých vozů, vyzkoušejte profesionální služby autorizovaného servisu a v neposlední řadě i naší automatickou myčku vozůplnicí stanici CNG.

V naší nabídce naleznete nové i starší vozy značek ŠKODA a Volkswagen a to jak osobní, tak Volkswagen Užitkové vozy. Staňte se také našim zákazníkem a přijďte si vybrat svůj nový vůz do Auto Podbabská. Svěřte nám své pohodlí na cestách.

Pravidelně pro Vás připravujeme zajímavé akce na naše služby týkající se osobních i užitkových vozů značek VolkswagenŠKODA.

Nabízíme mnoho zajímavých akcí, které Vám pomohou ušetřit, pečovat o Vaše vozidlo nebo pořídit originální a kvalitní příslušenství za zvýhodněných podmínek.

Neváhejte a využijte našich akčních nabídek!

Koncern Volkswagen patří mezi největší světové automobilky a vyrábí vozy vysoké kvality podle potřeb a požadavků zákazníků. Filozofií této značky je dopřát svým zákazníkům komfort, moderní design, bezpečnost, hospodárnost a inovace. Naši specialisté Vám pomohou vybrat vhodný vůz, příslušný sortiment originálních dílů a příslušenství či financování vozu

Jeden z největších výrobců automobilů na českém trhu je bezesporu automobilka ŠKODA, která se může chlubit nepřerušenou tradicí výroby. ŠKODA AUTO od roku 2015 výrazně modernizuje nabídku svým modelů a změny přinesly zásadní inovace v oblasti ekologie a palubních systémů. Všechny modely nyní splňují náročnou emisní normu Euro 6 a modelová paleta se díky tomu stává nejekologičtější v historii automobilky. Poznejte kvalitu nového SUV Kodiaq nebo vybírejte mezi léty prověřenými modely jako jsou Fabia, Octavia či Superb

Volkswagen Užitkové vozy patří mezi oblíbené vozy díky své spolehlivosti, mimořádné výkonnosti a hospodárnosti. Asi největší oblibu si získal Volkswagen Transporter, ale pozadu nezůstávají ani ostatní modely: Caddy, Crafter nebo Amarok. Naši specialisté Vám pomohou vybrat mezi širokou škálou přestaveb, sortimentem originálních dílů a příslušenství či financování vozu.  

Péče o zákazníky nekončí okamžikem prodeje vozu. Cílem Auto Podbabská je nabídnout zákazníkům kompletní a kvalitní servis za využití nejmodernějšího vybavení, přípravků, diagnostických přístrojů a proškoleného personálu. Disponuje odtahovou a servisní službou, na kterou se zákazník může spolehnout 24 hodin denně nebo flotilou náhradních vozů. Zároveň nabízí automatickou mycí linku či CNG plnící stanici, a to v nepřetržitém provozu. 

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200