Volkswagen Transporter kombi

Volkswagen Transporter kombi

Omlouváme se, ale vůz již není v nabídce.

► MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Volkswagen Transporter 6.1

Volkswagen Transporter Combi ocení především ti, kteří často vozí větší množství lidí, které by běžné vozidlo přepravit nedokázalo. Do kombíku se vejde až devět cestujících a ještě vám zbyde rezerva v podobě slušného prostoru pro zavazadla. Transporter kombi je tak vhodný pro menší firmy či méně početné týmy velkých firem, různé PR a marketingové agentury, televizní a rozhlasové týmy apod. Kombi lze samozřejmě využít i jako taxi či maršutku.

Transporter Kombi je navíc bezpečný mikrobus, jenž je schopen řidiči i cestujícím poskytnout prvotřídní komfort. Dodávka je tak ideální jak na pojíždění po městě, tak na dlouhé a náročné cesty. Ovšem nejen pro přepravu osob je Transporter Kombi vhodný: sedačky v interiéru jsou sklopitelné, takže v případě potřeby můžete v omezené míře auto použít i na přepravu nákladu. VW Transporter tak je praktickým pomocníkem pro každodenní užívání.

Vyzkoušejte nás

Michal Šíla
Prodej užitkových vozů Volkswagen

Telefon: 234 700 284
Mobil: 778 404 407
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

Ke stažení

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně