Volkswagen Transporter kombi

Volkswagen Transporter kombi

K odběru pouze skladové vozy!!

 

 

Kombi verzi Volkswagenu Transporter ocení především ti, kteří často vozí větší množství lidí, které by běžné vozidlo přepravit nedokázalo. Do kombíku se vejde až devět cestujících a ještě vám zbyde rezerva v podobě slušného prostoru pro zavazadla. Transporter kombi je tak vhodný pro menší firmy či méně početné týmy velkých firem, různé PR a marketingové agentury, televizní a rozhlasové týmy apod. Kombi lze samozřejmě využít i jako taxi či maršutku.

Transporter Kombi je navíc bezpečný mikrobus, jenž je schopen řidiči i cestujícím poskytnout prvotřídní komfort. Dodávka je tak ideální jak na pojíždění po městě, tak na dlouhé a náročné cesty. Ovšem nejen pro přepravu osob je Transporter Kombi vhodný: sedačky v interiéru jsou sklopitelné, takže v případě potřeby můžete v omezené míře auto použít i na přepravu nákladu. VW Transporter tak je praktickým pomocníkem pro každodenní užívání.

Vyzkoušejte nás

Michal Šíla
Prodej užitkových vozů Volkswagen

Telefon: 234 700 284
Mobil: 778 404 407
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

Ke stažení

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej - zachován pouze elektronicky
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně