Volkswagen Transporter skříňová dodávka

Volkswagen Transporter skříňová dodávka

Omlouváme se, ale vůz již není v nabídce.

► MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Volkswagen Transporter 6.1

Volkswagen Transporter 6.1

Volkswagen Transporter je vhodná skříňová dodávka pro všechny podnikatele, kteří často převáží náklad, jenž by mohl vlivem rozmaru počasí utrpět na kvalitě. „Skříňák“ je tak ideální pro všechny zelináře, přepravce potravin, ale i pro různé kurýrní služby, jež rozváží například balíky a zásilky zabalené do papíru. Do skříňového Transporteru se takového nákladu vejde téměř jeden a půl tuny.

Ovšem nákladový prostor můžete až po střechu naplnit i něčím jiným, než jen potravinami či balíky: do vozu tak například můžete vložit i dřevěné trámy či klády. Povrch podlahy i stěn je vyroben z kvalitního a snadno čistitelného materiálu, takže i po špinavějším nákladu vnitřek skříňového Transporteru snadno uklidíte.

Ovšem nejen váš náklad, ale i vy sami budete jako v bavlnce. V kabině je k dispozici klimatizace i topení, takže ať je venku horko či zima, vy si vždy za volantem budete moci vytvořit ideální podmínky pro řízení. Volkswagen Transporter zkrátka umožní přepravit náklad i řidiče ve vzájemné harmonii.

Vyzkoušejte nás

Michal Šíla
Prodej užitkových vozů Volkswagen

Telefon: 234 700 284
Mobil: 778 404 407
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

Ke stažení

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně