Volkswagen Transporter podvozek

Volkswagen Transporter podvozek

Omlouváme se, ale vůz již není v nabídce.

► MOHLO BY VÁS ZAJÍMAT

Volkswagen Transporter 6.1

Volkswagen Transporter - bílý

VW Transporter podvozek je specialita Volkswagenu. Specialita, jíž se Volkswagen liší od konkurence, protože žádná jiná automobilová značka tuto službu nenabízí. A o co jde?

Představte si, že potřebujete speciální užitkové vozidlo, které ale na trhu není k sehnání. A od toho tu je Transporter podvozek: zvolíte si, zda chcete jednokabinu či dvojkabinu a pak už směle můžete plánovat, jaký typ korby, návěsu či kabiny si necháte na podvozek namontovat. Můžete tak využít celou škálu možností, ať už jde o korbu, jež se dokážete naklápět do stran, či chladicí box. Fantazii se meze nekladou!

VW Transporter s podvozkem je tak skvělou příležitostí, jak si nakombinovat své užitkové vozidlo podle svých představ. Je jedno, jaký typ nákladové části a kolik spolucestujících budete chtít vozit: s Transportem ale máte jistotu, že bránu autosalonu budete opouštět v dodávce podle svých představ.

Vyzkoušejte nás

Michal Šíla
Prodej užitkových vozů Volkswagen

Telefon: 234 700 284
Mobil: 778 404 407
E-mail

Auto Podbabská Vám nabízí profesionální služby autorizovaného prodejce vozů ŠKODA a Volkswagen, kvalitního autorizovaného servisu a ve všech souvisejících činnostech, které jsou spojeny s prodejem a údržbou Vašeho nového vozu. Díky našim dlouholetým zkušenostem, stabilnímu zázemí a široké nabídce jsme se stali pro řadu našich zákazníků dlouholetým a spolehlivým partnerem.

* povinné údaje

Ke stažení

KONTAKT

Auto Podbabská
Pod Paťankou 217/1
160 00 Praha 6 - Dejvice
info@autopodbaba.cz

Recepce ŠKODA / Objednání na servis
T: 234 700 200

Provozní doba
Servis
Po - Pá: 7:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Prodej
Po - Pá: 8:00 - 19:00
So:         9:00 - 13:00

Recepce Volkswagen
T: 234 700 260


 

Ochrana osobních údajů
gdpr@autopodbaba.cz

Informace pro členy družstva

Reklamační řád je k dispozici na provozovně